Virály

9. března 2021 15:39

sarka.turcekova@gmail.com

6ix9ine řekl homofobní vtípek o análním testu! Co trapného vzkázal svému konkurentovi?

Známý raper 6ix9ine se snažil popíchnout svého konkurujícího rapera, když mu napsal pod příspěvek nemístný vtip ohledně análních testů na covid.

Když mladý rapper Lil Nas X sdílel na svém Instagramu snímek obrazovky z článku, který se týkal toho, že Čína zavádí pro cizince nové možnosti testování na koronavirus nově i prostřednictvím análního výtěru, tak si zjevně 6ix9ine nemohl pomoct. A napsal mu pod příspěvek komentář: „Lil Nas X vstoupil do chatu.“ Takové popichující příspěvky jsou známé po celém internetu a jeho komentář získal přes 30 tisíc lajků. Tekashi však docela nemístně narážel na homosexualitu rappera, který se však tím, že je gay, vůbec netají. Na žertík už dokonce zareagoval tak, že ukázal na TikToku konverzaci, která údajně měla mezi ním a Tekashim proběhnout už dřív.

V této konverzaci lidem ukazuje, že mu už dřív známý raper 6ix9ine psal a zval ho ven. Zprávy začínaly tak, že mu měl Tekashi napřed napsat „Yo“ jako oslovení, na to však raper nereagoval, dál tam byla zpráva ve znění „Brzy přijedu do tvého města, co děláš?“ spolu s emotikony srdíček. Ani na to mu Lil neodpověděl, nicméně poukázal na to, že je Tekashi jenom pokrytec, který se mu veřejně posmívá kvůli homosexualitě, v soukromém životě by si ale dal říct. Na to pak zase zareagoval Tekashi s tím, že ukázal na videu konverzaci mezi ním a Lil Nasem, který byla prázdná – snažil se dokázat, že mu ve skutečnosti nikdy nepsal. Uživatelé však správně podotkli, že každá konverzace na Instagramu se dá vymazat.

Asi už se nedozvíme, jak to ve skutečnosti bylo, i když musíme uznat, že je Lil Nas na svých fotkách rozhodně „k sežrání“, tak by se Tekashimu zřejmě nikdo ani nedivil – tedy za předpokladu, že by nepsal nemístné vtípky směřující k jeho homosexualitě.


Přečtěte si také