Karlos Terminátor Vémola řádí na Instagramu 6
Autor: Instagram.com/karlos_terminator_vemola Karlos Terminátor Vémola řádí na Instagramu 6

A ty dvě ku*vy vás fotí?! Vémola zareagoval na kauzu ohledně nevěry! Vážně mu tohle přítelkyně věří?

sis. Publikováno: 14.07.2020
Zápasník Karlos Vémola má doma asi veselo. Jeho přítelkyně Lela mu totiž napsala dost uštěpačný komentář pod jeho fotku z dovolené. On se brání, že za jejich problémy může bulvár.

reklama

Karlos Vémola má zřejmě teď tichou domácnost. Jeho partnerka mu totiž nedávno ztropila žárlivou scénu v komentáři pod fotkou z jeho dovolené. Její vzkaz zněl: „A ty dvě ku*vy, co s tebou letěly, vás fotí? Proč si s nimi foto nedáš? Nehraj to na Instagramu na rodinku… Hodně lidí ví, že zrovna ty andílek nejsi, a mně už došla trpělivost. Lhaní už bylo dost! Zbytečně se fotíš s chlapy!“ Jejího komentáře si samozřejmě všimli všichni jeho sledující a probralo se to ve všech médiích, a to přesto, že ho po pár minutách smazala.

Teď už je ale Vémola zpátky u své partnerky, s kterou má rodinu, a snaží se situaci zachránit. Není to prý rozhodně poprvé, co k něčemu takovému došlo. Není tedy divu, že jeho partnerce už poněkolikáté bouchly saze. Vémola obviňuje na Instagramu hlavně bulvár z jeho nezdarů v osobním životě, jako kdyby za to snad mohl. Prý miluje holky nejvíc na světě a „nenechají si to bulvárem kazit“. Jenže žádný redaktor jaksi nenapsal právě to, co jeho partnerka Lela pod jeho fotku…

Na Instagramu si z něj ale všichni akorát dělají srandu. Píšou mu, že „srdce má sice pro jednu, ale kok*ta pro všechny“ a že si za to může jen a jen sám, protože za jeho podvádění nemůže nikdo jiný než on sám. Což je taky pravda.

Lidé nadávají Vémolovi na Instagramu 1

Blíží se konec Karlose Vémoly? Za své homofobní výroky dostává sodu! Co ostrého mu fanoušci vzkazují?

reklama