Virály

14. července 2020 21:26

sarka.turcekova@gmail.com

A ty dvě ku*vy vás fotí?! Vémola zareagoval na kauzu ohledně nevěry! Vážně mu tohle přítelkyně věří?

Zápasník Karlos Vémola má doma asi veselo. Jeho přítelkyně Lela mu totiž napsala dost uštěpačný komentář pod jeho fotku z dovolené. On se brání, že za jejich problémy může bulvár.

Karlos Vémola má zřejmě teď tichou domácnost. Jeho partnerka mu totiž nedávno ztropila žárlivou scénu v komentáři pod fotkou z jeho dovolené. Její vzkaz zněl: „A ty dvě ku*vy, co s tebou letěly, vás fotí? Proč si s nimi foto nedáš? Nehraj to na Instagramu na rodinku… Hodně lidí ví, že zrovna ty andílek nejsi, a mně už došla trpělivost. Lhaní už bylo dost! Zbytečně se fotíš s chlapy!“ Jejího komentáře si samozřejmě všimli všichni jeho sledující a probralo se to ve všech médiích, a to přesto, že ho po pár minutách smazala.

Teď už je ale Vémola zpátky u své partnerky, s kterou má rodinu, a snaží se situaci zachránit. Není to prý rozhodně poprvé, co k něčemu takovému došlo. Není tedy divu, že jeho partnerce už poněkolikáté bouchly saze. Vémola obviňuje na Instagramu hlavně bulvár z jeho nezdarů v osobním životě, jako kdyby za to snad mohl. Prý miluje holky nejvíc na světě a „nenechají si to bulvárem kazit“. Jenže žádný redaktor jaksi nenapsal právě to, co jeho partnerka Lela pod jeho fotku…

Na Instagramu si z něj ale všichni akorát dělají srandu. Píšou mu, že „srdce má sice pro jednu, ale kok*ta pro všechny“ a že si za to může jen a jen sám, protože za jeho podvádění nemůže nikdo jiný než on sám. Což je taky pravda.

Sdílejte článek

Přečtěte si také