Virály

30. června 2020 12:56

sarka.turcekova@gmail.com

Blíží se konec Karlose Vémoly? Za své homofobní výroky dostává sodu! Co ostrého mu fanoušci vzkazují?

Celý internet kritizuje českého bojovníka v MMA za nevhodné homofobní komentáře vůči vlastnímu synovi.

Karlos „Terminátor“ Vémola momentálně čelí ostré kritice, a to nejen ze strany svých fanoušků, ale i široké veřejnosti. Jeho hrubé výroky vůči vlastnímu synovi nemůže spousta lidí skousnout. Vémola chlapce veřejně lynčuje kvůli jeho povaze – říká, že jeho syn je měkkota po svojí mámě, že je mu sice 9 let, ale prý je pomalejší a chová se spíš na šest. Prý ho zkoušel dát na ragby, to pro něj ale byl až moc drsný sport, takže teď musí zkoušet fotbal.

Bohužel to mělo ještě pokračování, kdy se začal nenávistně vyjadřovat o homosexuálech. „Já mu vždycky říkám, buď šampión, čeho chceš. Můžeš hrát fotbal, ty seš takovej měkkej, baleťák. Hlavně nebuď teplej, nebo to z tebe vymlátím,“ prohlásil v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Ještě dodal, že když bude baleťák a přivede domů holku, tak to bude v pořádku. Ale když přivede kluka, tak že to z něj vymlátí. Na dotaz, jestli to myslí jako nadsázku nebo srandu, odpověděl, že rozhodně ne: „Já to myslím naprosto vážně a přesvědčuju ho o tom od útlého věku. A změňme téma, než se nase*u,“ dodal.

Reakce na sebe pochopitelně nenechaly dlouho čekat a teď si Vémolu berou na paškál jeho vlastní fanoušci. „Chudák děti, mít takového tátu,“ píšou mu v komentářích pod fotky na Instagramu a ptají se ho, jestli by homosexualitu vymlátil i z vlastní dcery, kdyby se ukázalo, že bude lesba. Jeho dceři Lily je momentálně jeden rok.

Další mu píšou, že je pěkný šmejd a že od něj takovou zaostalou reakci nečekali. „Už teď lituji vašeho syna za vaše vyjádření jako ze středověku. Člověk by čekal, že taková celebrita bude mít jiné názory, a nebude tak zaostalá,“ napsal další fanoušek. Další dokonce prohlásili, že když bude jeho syn gay, je dost velká šance, že bude mít psychické problémy nebo bude muset svou orientaci tajit.

Jeho nevhodné poznámky kritizuje dokonce i jeho dlouholetý sponzor, společnost Nutrend. Vydala k věci oficiální prohlášení: „Karlose velmi ctíme v rámci sportu, obdivujeme vše, co dokázal a jsme hrdí na to, že na jeho úspěchu máme i my svou zásluhu. Zásadně však odmítáme jeho výroky týkající se homosexuality a považujeme je za velmi nešťastné a hloupé. Ve společnosti Nutrend jsme vždy plně respektovali všechny lidi bez ohledu na jejich orientaci, politickou a náboženskou příslušnost či barvu pleti.“


Přečtěte si také