Virály

29. června 2020 13:36

sarka.turcekova@gmail.com

Karlos Vémola ostře útočí na homosexuály! Co hrozného by synovi provedl, kdyby byl gay?

Český bojovník v MMA se vyjádřil hodně nekorektně ohledně homosexuality.

Tak teď si český bojovník v MMA pořádně naběhl. Karlos Vémola střídavě žije v Praze, kde má partnerku Lelu Ceterovou a mají roční dcerku Lily. Karlos má ale ještě s předchozí partnerkou, která žije v Londýně, devítiletého syna – proto taky Karlos žije střídavě v Praze a Londýně. Nicméně o svém synovi se nevyjadřuje moc dobře. Spíš naopak, nedávno syna ponížil veřejně v médiích, že je měkkota po svojí mámě.

To by ale samo o sobě ještě nebylo tak hrozné, kdyby se skrze narážky na svého syna nevyjadřoval odporně o homosexualitě. „Můj kluk, ten je trošku měkkej. Z toho bude spíš takovej baleťák, je mu devět let. Já teda říkám, že šest, protože je chudák takovej pomalejší," nechal se slyšet 34letý Vémola v talk show 7 pádů Honzy Dědka. Pak prozradil, že ho zkoušel přimět ke hraní ragby, ale bylo na něj příliš drsné, tak ho teď dal na fotbal.

Dorazil to ale větou: „Já mu vždycky říkám, buď šampión, čeho chceš. Můžeš hrát fotbal, ty seš takovej měkkej, baleťák. Hlavně nebuď teplej, nebo to z tebe vymlátím,“ čímž urazil všechny homosexuály. Následně se chvástal, že to rozhodně není nadsázka ani legrace a myslí to naprosto vážně. Za tohle vyjádření sportovce plno lidí okamžitě začalo kritizovat – a to včetně společnosti Nutrend, jeho dlouholetého sponzora, která jeho výroky považuje za „velmi nešťastné a hloupé“.

Sdílejte článek

Přečtěte si také