Virály

12. ledna 2021 16:37

redakce Prima Lajk

Americké úřady musí do 180 dní odhalit všechny tajné informace o UFO! Dozvíme se, že mimozemšťané existují?

Existuje UFO? Americké úřady mají půl roku na to, aby vyšly s pravdou ven.

Těžko říct, co dobrého vlastně odcházející americký prezident Donald Trump za čtyři roky svého působení v úřadě udělal. Nezačal omylem ani záměrně novou válku, což je asi dobře, ale jinak to byla převážně bída plná kontroverze a rozdělování společnosti, která vyeskalovala minulý týden napadením Kapitolu.

Každopádně za jednu věc mu přece jen budeme brzy vděčit. Díky podepsání nového zákona, který pomůže americkým občanům zasaženým covidem, dostaly americké úřady zároveň 180 dní na to, aby zveřejnily veškeré tajné materiály související s UFO. Jinými slovy, jestli americká vláda něco ví o mimozemšťanech, tak se to do půl roku všichni dozvíme. Fanoušci seriálu Akta X nejspíš zůstanou paranoidní, i kdyby se nakonec ukázalo, že žádný kontakt s mimozemskou civilizací doposud neproběhl, nicméně my ostatní konečně budeme mít klid v duši. Koneckonců, lidstvo na tom teď není úplně nejlíp, takže na nějaké vesmírné seznamování beztak ještě máme čas.

Sdílejte článek
Štítky UFO zákon mimozemšťané americký prezident úřady důkazy USA Donald Trump civilizace mimozemšťan Kapitol Spojených států amerických Akta X

Přečtěte si také