Virály

20. ledna 2023 14:24

redakce Prima Lajk

Andrew Tate se chlubil tím, jak rozbil ženě čelist. Přiznal i to, jak okrádal cizí lidi

Co všechno na sebe prásknul momentálně obžalovaný Andrew Tate?

Málokdo je momentálně na světě míň populární než rádoby influencer, misogyn a podnikatel/kriminálník Andrew Tate. Toho si rumunská policie nedávno převzala do péče poté, co vyšlo najevo, že je zpátky v zemi. Následně byl obviněn z toho, že je součástí organizovaného zločinu, pašování lidí a taky znásilnění.

Tate a jeho bratr obvinění odmítají, o vině bude rozhodovat tamější soud, zatímco jsou oba nyní ve vazbě. Na sociálních sítích se ale přesto v současnosti najde velké množství lidí, kteří Tateovi fandí a jsou přesvědčeni, že se stal obětí systému. Právě takoví lidé by ale měli vědět, k čemu všemu se přiznal samotný Tate.

Ten je známý například i tím, že se rád vychloubá. Loni se tak například v jednom podcastu pochlubil, že byl před soudem kvůli ublížení na zdraví – případ dodnes nebyl uzavřen, Tate měl každopádně cizí ženě rozbít čelist. Přišlo mu to každopádně jako zábavná historka.

V druhém případě se pak Tate veřejně chlubil, že celý jeho byznys s modelkami před webkamerami je obří podvod. Modelky se údajně jen usmívají do kamery, zatímco s muži, kteří platí za chat, komunikují jiné najaté ženy, které jen udržují konverzace, předstírají zájem, zatímco zákazníci platí obří sumy za možnost domnělého chatu s kráskou před kamerou. Sám Tate tuto praktiku několikrát označil jako „scam“. Nyní se každopádně ozvala karma a podle dostupných informací to vypadá, že oba bratry čeká minimálně pár let za mřížemi.

Sdílejte článek
Štítky policie vězení podvod přiznání zločinec videokamera Andrew Tate Andrew Tate

Přečtěte si také