Virály

8. května 2019 17:26

redakce Prima Lajk

Australský premiér našel v kanceláři knihu naplněnou výkaly. Proč ho lidi tolik nenávidí?

Říká se, že politici nejsou moc oblíbení. Ale co našel ve svojí kanceláři tenhle premiér z Austrálie, nad tím se zvedne žaludek snad úplně všem.

Být politikem rozhodně není žádný med. Své už o tom ví premiér Tony Abbott, který pracuje v australském Sydney. Jednou, když přišel do svojí kanceláře, našel tam docela zvláštní věc. Byla to kniha, která ale uvnitř byla vydlabaná, zbyl tedy jen obal. Na první pohled nebylo poznat, co to je. Když ale premiér knihu otevřel, málem se pozvracel. Byly tam totiž exkrementy… Že to šíleně smrdělo, asi netřeba dodávat. „Předmět“ okamžitě vyhodili a nahlásili tenhle incident na policii.

Zatím není jasné, jestli šlo o lidské výkaly nebo zvířecí bobky. Jedno je ale jisté. Někdo tím chtěl poslat premiérovi tak trochu netradiční zprávu, která říká jediné. Na knize totiž byl bílý nápis „Neoblíbený“. Podle posledních informací tenhle „vzkaz“ souvisí s tím, že se premiér vyjádřil minulý týden negativně ohledně pouličního graffiti umění. Zakázal ho a prohlásil, že je laciné a odfláknuté. No, být politikem je evidentně nebezpečné. Jeden musí počítat s tím, že mu přistane na stole h...

Sdílejte článek
Štítky politika premiér výkaly exkrement hovno

Přečtěte si také