Virály

21. října 2022 09:56

redakce Prima Lajk

Babička měla pro truchlící na svém pohřbu připravený speciální dárek. Neuvěříte, co jim dala!

Seniorka neztratila smysl pro humor ani po smrti.

Smrt je přirozenou součástí života každého člověka, přesto je odchod blízkého jeden z nejtraumatičtějších zážitků v životě. Na odchod milované osoby se nedá připravit žádným způsobem, zvlášť když přijde nečekaně jako blesk z čistého nebe. To ale nebyl případ seniorky Jodie.

Ta byla na svůj skon více než připravená, neboť jí byla ve vysokém věku diagnostikována rakovina. Pomalu tak všechny své milované na svou smrt připravovala, aby to pro ně nebyl takový šok. Když poté v 81 letech zemřela, nechtěla, aby někdo na jejím pohřbu truchlil. Naopak chtěla, aby na jejím posledním rozloučení vládla dobrá nálada a byl slyšet smích.

O to se koneckonců postarala sama i ze „záhrobí“. Ještě před svou smrtí totiž pro všechny truchlící na jejím pohřbu připravila originální dárek. Zajistila totiž, aby všichni, kteří se zúčastnili jejího posledního sbohem, dostali spiritistickou tabulku Ouija, skrz které je možné komunikovat s duchy.

Každý host k tabulce obdržel ještě její fotografii, na které vyplazuje jazyk a ukazuje prostředníčky, zatímco to doplnila vtipnou poznámkou „Zůstaňme v kontaktu“. Originální dárek zveřejnila na sociální síti Jodieina vnučka se slovy, že její babička měla vždycky skvělý smysl pro humor.

Sdílejte článek

Přečtěte si také