Virály

7. června 2022 11:13

redakce Prima Lajk

Babička si pořídila pohovku zdarma. V polštářích našla skoro milion korun!

Že zázraky neexistují? Starší žena z Kalifornie by s tím rozhodně nesouhlasila.

Na internetu se dají objevit skrz inzeráty parádní věci do bytu za málo peněz, nebo dokonce jen za odvoz. Vicky Umodu z Kalifornie byla proto příjemně překvapená, když na serveru Craigslist objevila zachovalou pohovku a křesla nabízené úplně zdarma. Ukázalo se, že bývalí majitelé se rozhodli zbavit nábytku po milovaném členu rodiny, a tak za gauč ani křesla nic nechtěli.

Potěšená starší žena tak na nic nečekala a pro nábytek si okamžitě přijela. Když však potom dorazila domů a kauf století si chtěla důkladně prohlédnout, nemohla uvěřit vlastním očím. V jednom z polštářů totiž nalezla hotovost v obálkách ve výši 36 tisíc dolarů (něco přes 800 tisíc korun).

„Říkala jsem svému synovi, aby rychle přišel. Křičela jsem na něj, že jsem našla peníze a že musím těm lidem (bývalým majitelům nábytku) zavolat,“ nechala se slyšet Umodu s tím, že ani na vteřinu neuvažovala o tom, že by si peníze nechala pro sebe a nikomu o nich neřekla. „Bůh byl ke mně a k mým dětem laskavý, všichni jsme živí a zdraví. Mám tři krásná vnoučata, o co víc můžu Boha žádat?“ řekla skromně.

Žena tedy okamžitě kontaktovala bývalé majitele a peníze jim poctivě vrátila, přičemž rodina se za její poctivost rozhodla z odevzdané částky vrátit 2200 dolarů, v přepočtu přes 50 tisíc korun. „Neočekávala jsem od nich ani cent,“ sdělila s údivem Umodu, která později přiznala, že si za obnos koupí do bytu novou ledničku.

Sdílejte článek
Štítky peníze štěstí USA inzerát

Přečtěte si také