Virály

6. června 2022 09:24

redakce Prima Lajk

Týpek našel pravou lásku ve svém autu, se kterým má i sex. Jaké polohy jsou jejich nejoblíbenější?

Američan se zamiloval do svého auta, které považuje za životní lásku.

Co je klíčem ke šťastnému vztahu? Pro sedmatřicetiletého Nathaniela je to klíč od auta – přesněji řečeno od jeho Chevy Monte Carlo z roku 1998 přezdívaného Chase, se kterým má romantický, ale i sexuální vztah. Týpek z Arkansasu dlouhé roky držel svůj románek v tajnosti, ale poté se odhalil přátelům, rodině a vlastně i celému světu v dokumentární sérii o nejbizarnějších úchylkách.

V ní také přiznal, že je do svého auta Chase zamilovaný a komunikují spolu telepaticky. Dokonce si spolu užívají pravidelný sex a mají i svoji oblíbenou písničku Can’t Fight This Feeling od skupiny REO Speedwagon. „Byla to láska na první pohled,“ popsal Nathaniel jejich seznámení. „Cítil jsem okamžité spojení s jeho interiérem i ‚tělem‘,“ vzpomínal Američan s tím, že jedině s Chase je doopravdy šťastný.

Jejich nejoblíbenější sexuální pozicí prý je, když si Nathaniel vleze pod auto, to mají totiž oba nejraději. „Nejčastěji to ale děláme tak, že se nakloním přes jeho blatník a kapotu, přitisknu se k němu a zároveň se o něj třu,“ otevřeně promluvil o jejich sexuálním životě týpek, který trpí tzv. objektofilií.

Sdílejte článek
Štítky Monte Carlo láska auto Sex vztah sex Arkansas objektofilie láska k autu REO Speedwagon

Přečtěte si také