návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Batole zamklo matce iPhone na 48 let! Má teď pouze jednu možnost, jak ho znovu odemknout

Vydrželi byste bez telefonu tak dlouho?
Vydáno: 06.03.2018
Hups
Autor: istock.com Hups
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jistá žena ze Šanghaje nedávno dostala tvrdou lekci. Lekci, po které už nikdy nedá svému dítěti mobil jako hračku. Ona to totiž hračka vážně není. Jejímu synovi se totiž podařilo zamknout jí telefon na 48 let. Ano, čtete správně – 48 let!

Pro neuživatele telefonu značky Apple – došlo k tomu jednoduše. Firma používá časový zámek, který navyšuje dobu uzamknutí po každém nepovedeném pokusu o zadání hesla. Dítě tak muselo zkoušet odemknout telefon tolikrát, až zámek dorazil k 25 milionům minutám. Roztomilé, že?

Matka se každopádně vydala k expertovi a ten jí potvrdil, že telefon odemkne jediným způsobem. A to kompletním resetováním celého systému. Jenže to by znamenalo zároveň vymazání veškerých dat, což by nebyl problém, kdyby žena svoje data zálohovala. Bohužel pro ni tohle ale není ten případ. Pokud tedy telefon resetuje, přijde o vše. Smůla. Buď si tedy počká téměř 50 let, nebo ztratí pravděpodobně stovky, ne-li tisíce fotografií svého šikovného syna. To je skoro jako nějaká moderní Sophiina volba, co?

Emma Watson reaguje na své nepovedené tetování

Emma Watson promluvila o svém trapném tetování! Slavná Hermiona si ze sebe na internetu udělala parádní srandu

Rock si převzal Zlatou malinu za film Pobřežní hlídka

VIDEO: Drsňák Rock vyhrál cenu za nejhorší film roku! Jeho reakce baví internet. Co řekl?

Článek je zařazen v: iPhone , Apple , telefon , zámek , dítě , matka