Virály

5. května 2020 16:51

sarka.turcekova@gmail.com

BIZÁR TÝDNE: 5letý kluk si chtěl koupit Lamborghini tak moc, že si pro něj sám dojel! Jak reagovala policie?

Malý chlapec zřejmě nechtěl nic jiného než svoje nové auto. Sice mu bylo teprve 5 let, ale odhodlaně nasedl do auta rodičů a vyrazil koupit si ho!

Je sice normální, že lidé mají své touhy, pokud jde o nákup nového vozidla, nicméně, tenhle chlapec o svém novém autě musel snít snad od kolébky. Jak jinak si vysvětlit, že ve svých pouhých 5 letech byl natolik rozhodnutý si nový model auta koupit, že se pro něj vypravil na vlastní pěst. Sedl si proto do auta rodičů a namířil si to po dálnici v Utahu. Jel však rychlostí 50 km/h po dálnici, kde měl jet alespoň 112 km/h.

Policii se zdálo vozidlo podezřelé, mysleli si, že řidič má nějaké potíže. Proto auto zastavili. Malý řidič se pohyboval po dálnici napříč pruhy, aniž by používal ukazatele odbočení. Policisté si v tu chvíli mohli myslet, že narazili na dalšího opilce, ale pohled, jaký je čekal při otevření auta, asi nečekali. Na místě řidiče se nacházel 5letý kluk z Kalifornie a oznámil policistům, že si jede koupit Lamborghini.

Matka mu to totiž nechtěla dovolit. Chlapec měl v kapse sice jenom tři dolary, ale rozhodl se, že si auto koupí na vlastní pěst, sebral klíče a vydal se na cestu. Naštěstí ujel jen pár kilometrů od domova a nikdo se při jeho výpravě nezranil.

Sdílejte článek

Přečtěte si také