Steven R. Brandenburg
Autor: Ozaukee County Sheriff's Office Steven R. Brandenburg

Blázen, který zničil 570 dávek vakcíny kvůli konspiračním teoriím, míří do vězení! Kolik let si nakonec odsedí?

rd. Publikováno: 09.06.2021
Konspirační teorie jsou cesta do pekla.

reklama

Internet je bohužel plný falešných informací, které často vedou ke vzniku nejrůznějších konspiračních teorií. A jistě, většina z nás se bude představě, že očkování proti Covidu člověku vloží do těla čip, pomocí kterého ho bude moci Bill Gates tajně sledovat, jen smát. Jenže najdou se i tací, kteří podobné informaci uvěří.

Steven R. Brandenburg
Autor: Ozaukee County Sheriff's Office Steven R. Brandenburg


To nás každopádně přivádí k jistému Stevenovi R. Brandenburgovi. Ten se v lednu přiznal ke zničení více než pětiset dávek očkování na Covid-19, a teď byl čerstvě odsouzen až ke 3 letům vězení. Do toho musí zaplatit tučnou pokutu a po propuštění bude na seznamu osob, jež mohou bezpečnostní služby sledovat. A jaký měl pro svůj čin důvod? To se podržte.

Ačkoliv by mu totiž mnozí mohli tleskat, protože jsou zjevně toho názoru, že je očkování špatné, možná by nebylo od věci se zamyslet, s jakým člověkem to vlastně souzní. Brandenburg totiž věřil hned několika konspiračním teoriím, jako například že se blíží soudný den, teroristický útok z 11. září byl falešný, Země je placatá, on je prorok a očkování na Zemi přinesl Ďábel. Polehčující okolností mu tak nakonec bylo jen to, že se před soudcem za svůj čin omluvil, a taky že při ničení látek nikomu fyzicky neublížil.

Logan Paul reaguje na hejtry 1

VIDEO: Logan Paul zaútočil na své hejtry. Nadává jim, aby drželi huby!

reklama