Virály

5. listopadu 2020 08:10

sarka.turcekova@gmail.com

BLBEC ROKU: Policie zatkla dealera po jeho fotce na internetu. Jak pitomě se usvědčil?

Mladý kluk, který obchodoval s kokainem, se usvědčil dost směšným způsobem.

18letý Adam, který si vydělával tím, že obchodoval s kokainem, asi moc rozumu nepobral. Byl totiž uvězněný jenom kvůli tomu, že se vyfotil s velkou sumou peněz, které si vydělal právě dealováním drog. Svoje selfíčka s tím, jak drží peníze v ruce, si nahrál na Instagram, aby se tam s balíkem peněz pochlubil mezi přáteli. Ale to moc nevyplatilo. Jen několik dní poté byl přepadený policií ve svém domě v jižním Walesu. Policie našla obrázky v jeho telefonu, což vedlo k objevení hotovosti v hodnotě víc než 6000 eur, kokainu v hodnotě 3700 eur a ketaminu v hodnotě 3000 eur.

Jeho obhájce pak u soudu řekl, že mít fotky v telefonu byly dost hloupé. Byl špatný nápad ukázat, kolik peněz u sebe má a předváděl se před svými kamarády jako dítě. Prokurátor však vysvětlil, že kromě fotografií v jeho telefonu byly i zprávy, v kterých zákazníkům nabízel kokain. Objevily se také zprávy na Facebooku s podrobnostmi o extázi a texty týkající se obchodování s ketaminem. Nakonec se přiznal k tomu, že se zajímal o dodávky drog třídy A a B a k držení kokainu s úmyslem ho prodávat.

Hewitt řekl: „Obžalovaný si pak uvědomil, jak byl hloupý. A teď promarní ve vězení roky života. Do vězení jde na 3 roky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také