Virály

12. prosince 2021 11:43

redakce Prima Lajk

Bohatá MILFka rozmazluje svého zajíčka drahými dárky. Neuvěříte, kolik za něj hodlá utratit na Vánoce

Zámožná žena si nabrnkla o patnáct let mladšího muže, kterému dopřává všechno, na co si jen vzpomene.

Čtyřiačtyřicetiletá Julie se seznámila se svým devětadvacetiletým přítelem Zachem před rokem na internetové seznamce a od té doby jsou nerozlučná dvojka. Julie se sama definuje jako „puma“ a „sugar mama“, což pro nezasvěcené znamená, že si záměrně hledá mladší muže, které si vezme pod svá zámožná křídla. To naprosto vyhovuje Zachovi, který se rád nechává drahým oblečením, luxusními dovolenými a auty rozmazlovat.

Nyní Julie přiznala, že už se nemůže dočkat Vánoc, které používá jako záminku k tomu svého milence ještě víc zkazit. „Požádal o sporťáka nebo luxusní SUV, surfovací prkno, hodinky a nový dron. Ten starý si zničil na poslední dovolené,“ mluvila MILFka o svém zajíčkovi, jako by to byl její malý syn. Utratit za něj chce kolem půl milionu, ale když to bude víc, nebude to podle všeho vadit.

Jak se zdá, rozmazlování má Julia v krvi, neboť ani její dvě děti, kterým je 18 a 21 let, nepřijdou zkrátka. „I oni normálně dostávají závodní auta a velkou hotovost,“ řekla Julie, která se prý stará o to, aby na sebe děti a Zach nežárlili. Čtyřiačtyřicetiletá puma si vydělává na OnlyFans, kde se jí daří vcelku dobře. Měsíčně se přijde i na 900 tisíc korun, které potom vráží do svého mladého milence.

Sdílejte článek
Štítky milenec Vánoce zlatokop OnlyFans oděv bohatství sugar mama MILFka

Přečtěte si také