Virály

3. listopadu 2022 11:21

redakce Prima Lajk

Borec zažil pařbu jako z filmu. Po dvou dnech se probudil nahý na pláži s totálním oknem!

Scénu jako z filmu Pařba Bangkoku zažil na vlastní kůži mladý Brit.

Kdo se alespoň jednou v životě neopil tak, že si druhý den nic nepamatoval, nezažil ten pravý mejdan. Své o tom ví i neznámý týpek z Británie, který slavil své třicátiny ve velkém stylu, dost podobném filmu Pařba v Bangkoku. Obdobně jako hlavní hrdinové v povedené komedii si totiž z předchozích večerů nic nepamatoval.

Jeho oslava totiž začala už 27. října a protáhla se až do 29. října, kdy ho našli překvapení místní, jak nahý klopýtá po pláži, zatímco si zpívá fotbalové písně a snaží se z thajského ostrova Koh Samui odplavat pryč. Když se ale Britovi snažil přítomný rybář a zachránce pomoci, začal být muž agresivní a křičel, že se chce „jít setkat s Bohem“.

I přes jeho veškeré protesty se ho však podařilo dostat z vody pryč a na místo byla raději zavolaná hlídka společně s tlumočníkem. Muž byl po chvíli převezen na místní policejní stanici, aby podstoupil test na drogy. Ten se však ukázal negativní, kromě marihuany, která je v zemi legální. Celá bizarní situace nakonec skončila pokutou za veřejné pobuřování a legendární historkou, se kterou se neznámý týpek může chlubit v hospodách.

Sdílejte článek
Štítky zahraničí večírek opilec alkohol

Přečtěte si také