Virály

5. května 2022 17:27

redakce Prima Lajk

Britský turista odhalil bizarní plán na návštěvu nejnebezpečnějšího ostrova na světě! Vážně to zkusí?

Britský turista chce navštívit nejnebezpečnější ostrov světa.

Miles Routledge se vydal do Afghánistánu v době, kdy Taliban přebíral kontrolu, na Ukrajinu, když tam vypukla válka, a do Kazachstánu, když v zemi panovaly protesty. Svoji dávku adrenalinových dobrodružství už má tak bez pochyb za sebou. Nyní chce britský cestovatel a dobrodruh ale vyrazit na nejnebezpečnější cestu vůbec.

Brit popsal, kterak by se rád vydal na North Sentinel Island, tedy ostrov, jenž obývá mysteriózní kmen kanibalů, které doteď nikdo nedokázal natočit, protože zabili každého, kdo se na ostrov pokusil vkročit. Pochopitelně by to nebylo jen tak, a tak na Twiteru rovnou rozebral i svůj plán. Ten zahrnuje půjčení dvou lodí a najmutí dvou posádek. Jedna by fungovala jako návnada, která by na severní straně ostrova vypustila ohňostroj a přilákala tak de facto pozornost kmene na sebe, zatímco by druhá posádka přistála na jižní straně ostrova, kde by zřídila internetové připojení, rozmístila kamery a drony, a následně by se vrátila na moře, odkud by kmen natáčela a živě streamovala.

Miles předpokládá, že by z toho byly obří peníze, že by to pomohlo vědě, a že by to nemohlo nijak ublížit danému kmeni. Jak ale záhy zjistil v komentářích, ne všichni s ním tak úplně souhlasí. Jestli se o takovou nebezpečnou cestu nakonec Brit pokusí, nebo jsou to jenom plané řeči, nejspíš zjistíme v nejbližších týdnech.


Přečtěte si také