Budoucí otec chce pojmenovat dítě po sériovém vrahovi. Manželka ho kvůli tomu nazvala idiotem

Spor mezi manželi ohledně jména dítěte se rozhodla žena vyřešit na internetu.

Ve virtuálním světě se nachází jedno skvělé a kouzelné místo, kde najdete odpověď na úplně každou otázku. Není jim nic jiného než internetové diskusní fórum Reddit. Není proto žádným překvapením, že zrovna tam si šla jedna nejmenovaná žena postěžovat na svého manžela, se kterým se nedokáže dohodnout na jménu jejich prvního dítěte.

Ačkoli ještě neznají pohlaví, její partner chce pojmenovat prvorozené miminko po jeho zemřelém dědovi Theodorovi. „Pokud to bude chlapec, má to být Theodor a pokud to bude dívka, Theodora. Buď jak buď, budeme mu říkat Teddy nebo Thea,“ napsala žena na Reddit. Teď si jistě říkáte, že na tomto jménu přece není nic špatného. Problém ale nastává ve chvíli, kdy se dozvíte jejich příjmení, což je Bounde s výslovností „Bandy“.

Je tedy jasné, že ženu okamžitě napadl celosvětově známý sériový vrah Ted Bundy. Její manžel však podobnost nevidí a ani si nijak nepřipouští, co by v budoucnu tato „nálepka“ pro dítě znamenala. „Myslím, že nikomu nepřijde ani na rozum, že chceme vzdát hold mrtvému dědečkovi. Všichni budou myslet jenom na vraha Teda Bundyho,“ napsala zoufalá žena, která ve většině komentujících našla hledanou podporu. Jak ale její spor s manželem dopadl, zatím není jasné.


Přečtěte si také