Virály

11. října 2022 09:51

redakce Prima Lajk

Bývalá zdravotní sestra tvrdí, že se v kómatu setkala s Bohem. Co jí proboha řekl?

Žena potkala Boha, zatímco byla v kómatu.

Není žádným tajemstvím, že mnoho lidí, kteří upadli do umělého spánku či prožili blízkou smrt, mají osobní zkušenost s posmrtným životem. Dvaapadesátiletá Američanka Penny Wittbrodt z Kentucky však přiznala, že se během kómatu, do kterého upadla v roce 2014 po požití korýše, setkala se samotným Bohem.

Zdravotní sestra v důchodu se o svém zážitku s blízkou smrtí rozpovídala na svém blogu, kde svým fanouškům detailně popsala, jak uviděla „jasné světlo“ a ducha své babičky, který jí řekl, aby zůstala v klidu. Podle všeho se poté na chvíli ocitla „na druhé straně“, kde se setkala s Bohem. A pochopitelně na něj měla několik otázek, které jí celý život zajímaly.

Od Boha tak chtěla vědět, proč musela v životě prožít tolik těžkých chvil a momentů, jako když ji opustil manžel. Podle všeho jí Bůh odpověděl, že všechno její pozemské utrpění bude v příštím životě odměněno a musela si ho prožít, aby byla silnější. „Máme jít vpřed, čelit výzvám a sdílet lidskou ochotu,“ vysvětlila Wittbrodt s tím, že konečně pochopila smysl života.


Přečtěte si také