Virály

31. května 2022 14:09

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena má sexuální vztah s letadlem. Co spolu dělají?

Mladá žena otevřeně promluvila o svém vztahu s letadlem, kterému říká Dicki.

Třiadvacetiletou Sarah Rodo přitahují neživé předměty. Dívka tvrdí, že je bezhlavě zamilovaná do letadla, které nazývá svým přítelem. Sarah je z Německa a v minulosti nějaké vztahy s lidmi měla, ale až teď je přesvědčená o tom, že s Dickim se cítí konečně úplná a šťastná.

„Věci mě přitahovaly už jako teenagerku. Poprvé jsem si toho všimla ve svých čtrnácti letech. Před letadlem mě přitahoval vlak,“ řekla Sarah. „Měla jsem před tím dva vztahy s kluky, protože jsem si nebyla jistá svou sexuální orientací. Velmi brzy jsem ale přišla na to, že tyhle romantické pocity k lidem nepociťuji. Teď vím, že moje pravá sexualita je objektofilie a za tím si stojím. Všimla jsem si, že mě lidé nepřitahují a nechtěla jsem se s nimi mazlit ani se jich dotýkat. S věcmi to mám jinak, toužím s nimi po intimitě a mám s nimi nejlepší sex, jaký jsem kdy měla,“ popsala otevřeně mladá žena.

Sarah si své letadlo dokonce nechala dvakrát vytetovat a snaží se létat velice často. Je prý ráda, když může své letadlo cítit a slyšet. Na letiště si s sebou prý vždy bere alespoň malý model letadla, aby byl Dicki neustále s ní. Doufá, že si ho jednou bude moct vzít. „Vzala bych si ho radši než cokoliv na světě, ale zatím je to v Německu zakázané,“ nechala se slyšet Sarah, která se svým obrovským modelem Boeingu 737 spí dokonce v posteli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také