Virály

30. května 2022 11:13

redakce Prima Lajk

Firma se sexuálními pannami odhalila bizarní stížnosti zákazníků. Neuvěříte, co se jim nelíbí!

Společnost vyrábějící sexuální hračky a panny se podělila o velmi specifické a bizarní stížnosti, které obdržela od svých zákazníků.

Inferno Official je přední společností ve výrobě personalizovaných silikonových sexuálních panen a stimulujících hraček. V tomto oboru je však velmi těžké vyhovět všelijakým představám a choutkám zákazníků, které jsou mnohdy víc než specifické. Jeden z klientů chtěl například populárního pornoherce v životní velikosti Thora Johnsona s jednou malou vychytávkou.

Za skoro 280 tisíc korun, což je cena silikonové panny/panáka, si zákazník poručil extra chlupatá záda, nohy i zadek. Ačkoli jeho požadavkům bylo vyhověno, chtěl vrátit peníze, protože byl panák „příliš těžký“ na manipulaci. Jiný kupující zase požádal o vrácení peněz, protože panna nevypadala dostatečně realisticky jako jeho bývalá přítelkyně.

Firma však pokaždé, když je nucena vrátit peníze, přichází k obrovské ztrátě peněz, protože vyrábí erotické pomůcky přímo na míru danému zákazníkovi, které si potom jen těžko koupí někdo další. Generální ředitel tak přemýšlí, že nadobro změní pravidla nákupu a vrácení zboží, jinak společnost tímto stylem brzy zkrachuje.


Přečtěte si také