návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Celebrity si dávají na obličej sperma, aby si udržely mladý vzhled. Vážně si myslí, že jim tohle pomůže?

O tom, že je sperma dobré na pleť, už se diskutuje dlouho. Většina studií ale jeho účinky vyvrátila. Přesto experti na krásu celebritám tuhle kůru doporučují.
Vydáno: 06.05.2019
Plivnout, nebo polknout?
Plivnout, nebo polknout?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Někteří lidé by pro krásu udělali cokoliv. I když by si měly na obličej namatlat třeba koní trus, nebo… sperma? Vypadá to, že tohle opravdu slavným hvězdám doporučují. Konkrétně Chelsee Lewis je kosmetický poradce hvězd. Pracoval už například se Stellou McCartney nebo Qwyneth Paltrow. A vyvinul speciální recept na udržení krásné mladé pleti – sperma. Je to podle něj nejlepší způsob, jak dostat do pleti oxygen.

Takže, pokud chcete mít krásnou pleť, je podle Lewise nejlepší, když si aplikujete partnerovo sperma rovnou na obličej. Tím, že si z něj uděláte masku, antioxidanty v ní použité pomohou redukovat vrásky, vyhladí pokožku a zabraňují také akné. Navíc zabrání i tomu, aby se tvořily na kůži skvrny a jizvičky. Zkrátka díky antioxidantům budete mít celkově zdravou pleť. No, řekněte, nestojí to za vyzkoušení?!

Polykání snižuje riziko potratů 2

ODHALENO: Polykání spermatu snižuje riziko potratu, tvrdí vědci. Jaké další výhody to má?

Článek je zařazen v: sperma , sperma maska , maska na obličej