Virály

18. listopadu 2021 10:49

redakce Prima Lajk

DĚSIVÉ FOTO: Žena jen zázrakem přežila děsivou nehodu! Rozjetý kamion sešrotoval její auto

Šestačtyřicetiletá žena se po brutální srážce s kamionem podruhé narodila.

Hrůzostrašná dopravní nehoda se stala před pár dny na dálnici v Mount Vernon na sever od Seattlu v americkém státě Washington. Podle zpráv se kvůli intenzitě provozu zpomalila doprava na silnici, na které se pohyboval i rudý Nissan Altima s šestačtyřicetiletou řidičkou za volantem. Změny rychlosti jízdy si podle všeho zřejmě nevšiml řidič obrovského kamionu jedoucího za ní a ve vysoké rychlosti narazil do auta.

Nissan Altima byl tak kamionem natlačen na další tirák, který se nacházel před ním, a doslova sešrotoval auto, které ještě následně přejel. Podle drastických fotografií, které opravdu nahánějí hrůzu, není ani na první pohled poznat, o jaký typ auta se jednalo. Není proto divu, že přivolaní policisté počítali s tím nejhorším scénářem a první zpráva policistů po ohledání místa hovořila o těžkých zraněních.

Poté, co byl však kamion ze šrotovaného auta odstraněn, vylezla jako zázrakem řidička z Nissanu po svých a stěžovala si jen na pár odřenin. Člen místního policejního sbor Rocky Oliphant zveřejnil fotografii z nehody se slovy: „Nenacházím slova, která by tuhle kolizi popsala. Bylo naše zbožné přání věřit, že se jedná jen o lehké zranění. Za mou 14letou kariéru jsem nikdy nic podobného neviděl.“


Přečtěte si také