Virály

23. října 2021 15:36

redakce Prima Lajk

Děsivé události před smrtí zastřelené kameramanky! Co vedlo k jejímu úmrtí?

Jak došlo ke smrti kameramanky na place natáčeného westernu?

Jakmile se svět dozvěděl o tragické nehodě na place amerického westernu Rust, kdy herec Alec Baldwin omylem zastřelil kameramanku Halynu Hutchins a postřelil režiséra filmu Joela Souzu, všichni automaticky předpokládali, že šlo o náhodu. Nyní ale začínají na povrch vylézat první informace, které naopak ukazují, že varovných signálů měli lidé spojení s produkcí hned několik.

Několik členů původně najatého štábu například odešlo z placu jen pár hodin před incidentem v rámci protestu, protože si stěžovali na fakt, že producenti nedodržují bezpečnostní opatření. Ostatně jen při natáčení tohoto snímku došlo předtím údajně hned k několika podobným případům, kdy zbraň byla špatně nabitá. K ohrožení na zdraví tak na place došlo několik dní předtím, než ta samá zbraň zastřelila kameramanku.

Tamější policie nyní událost vyšetřuje. Po zprávách ohledně podfinancované produkce (zaměstnanci nedostávali zaplaceno, byli unavení a museli dojíždět každý den 50 kilometrů), na které pracovali i lidé, kteří nejsou z oboru, a nejsou experty v daných oblastech, se ale do vlastního vyšetřování pustí také studio. Herec Alec Baldwin včera vydal prohlášení, ve kterém říká, že nemá slov a je zdrcen. V následujících dnech nás čeká jistě ještě plno informací o tom, jak k celé tragédii vlastně došlo, a kdo konkrétně je za ni zodpovědný.

Sdílejte článek
Štítky nehoda smrt zbraň herec western kameramanka Alec Baldwin Halyna Hutchinsová Joel Souza Halyna Hutchins

Přečtěte si také