Virály

12. května 2021 16:02

sarka.turcekova@gmail.com

DĚSIVÉ VIDEO: Balkon plný lidí se během okamžiku zřítil do oceánu! Kolik jich přežilo?

Balkon plný lidí se zřítil a během okamžiku skončil na skalách.

Někdy stačí malá chvilka na to, aby se lidem život obrátil naruby. Parta lidí v Malibu zrovna o víkendu pořádala domácí párty, přičemž bylo 15 z nich venku na balkoně, když se stala děsivá nehoda. Na videozáznamu jsou vidět všichni lidé, kteří se baví a popíjejí na balkoně, když v tom se balkon během vteřiny celý zříží, odlomí se od domu a spadne několik metrů dolů na nebezpečný skalnatý terén. Video bylo natočeno bezpečnostní kamerou ze sousedního pozemku nedaleko dálnice Pacific Coast Highway. Šokující nehoda si vyžádala hned několik zraněných, z toho museli být dva s kritickými zraněními ošetřeni v nemocnici.

Jako zázrakem nikdo nezemřel, ale i tak jde o děsivou událost, už proto, že to bylo tak rychlé. Jejich přátelé slyšeli prý jen prasknutí a viděli, jak se všichni řítí i s balkonem na skály. Mohlo to sice dopadnout ještě hůř, ale i tak to byl silný – a otřesný – zážitek pro všechny zúčastněné. Když se hasičům podařilo vysvobodit všechny lidi z vraku, tak zkontrolovali ještě škody způsobené na domě a prohlásili jej za neobvyvatelný. Fotografie ze scény ukazují nábytek roztroušený po skalách. Na konstrukci visí kusy dřeva a prkna.

Právník zastupující několik poškozených uvedl, že někteří lidé měli „ortopedické problémy“, přičemž nejméně jeden si při nehodě zasáhl hlavu, přičemž několik hostů údajně plánovalo žalovat majitele domu za nehodu. Dům si totiž na párty pronajali. Majitel domu však uvedl, že očekával, že se vzhledem k omezením účastní párty pouze šest lidí, později mu však soused zavolal, že v domě bylo přes 30 lidí, což bylo mnohem víc, než bylo dovoleno.

Majitel údajně strávil tři hodiny telefonováním osobě, která si dům pronajala, aby se pokusil přimět hosty, aby odešli, a naposledy s nimi promluvil kolem 17. hodiny, což bylo zhruba 15 minut před zhroucením balkonu. Také zaznělo, že byl dům vandalizován účastníky večírku, ale majitel dodal, že i tak soucítí s těmi, kteří byli nehodou zasaženi. No, těžko říct, jestli tohle obstojí jako „výmluva“ pro to, proč se v domě zhroutí celý balkon. Můžeme se jen domýšlet, jestli by se s méně lidmi nezřítil…

Sdílejte článek
Štítky tragedie havárie balkón Malibu balkon skalní formace zřítil se balkon

Přečtěte si také