návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

VIDEO: Děda upustil z okna roční holčičku. Děsivé záběry tragické nehody šokovaly internet

Holčičce Chloe bylo teprve osmnáct měsíců, když ji její dědeček neudržel na římse a spadla z výšky 50 metrů. Dopadla přímo na betonové molo.
Vydáno: 21.01.2020
Dítě
Autor: istockphoto Dítě

K obrovské tragédii došlo na výletní lodi, kde dával na holčičku pozor její dědeček. Jenomže chtěl malé dívence umožnit, aby se dívala z okna. Pak se ale muži vysmekla z rukou, když se postavila na římsu – byla totiž zvyklá, že se může opřít o sklo. To tam teď ale chybělo, takže měla přepadnout. Dědeček si sám stěžoval, že si myslel, že v okně sklo bylo.

Na záběrech však jasně vidíme muže, jak se opírá o římsu v místě okna směrem ven. Musel tedy dobře vědět, že tam žádné sklo nebylo. Dítě se mu tedy muselo vysmeknout, otázkou však zůstává, proč holčičku v takové výšce dával na římsu, kde nebylo sklo, a mohl tak takovou nehodu předpokládat. V komentářích pod zveřejněnými záběry ho lidé označují za vraha, nebo ho obviňují, že byl opilý. Odmítl totiž podstoupit dechovou zkoušku.

Původně chtěl muž žalovat společnost, že tam chybělo sklo, po zveřejněném videu ale společnost požádala, aby soud obvinění stáhnul. Rodina tvrdí, že je dědeček barvoslepý a nemohl vidět, že je okno otevřené. Společnost ale tvrdí, že záznam jasně dokazuje, že děda musel vědět, že je okno otevřené dávno předtím, než holčičku postavil na římsu.

 

Článek je zařazen v: tragedie , holčička spadla z okna , smrt , smrt holčičky , děda upustil holčičku

reklama