Virály

14. října 2019 15:12

sarka.turcekova@gmail.com

DĚSIVÉ VIDEO: Policajt zastřelil ženu uvnitř jejího domu, protože nechala otevřené dveře. Jak to mohl udělat?!

Tak tohle je moc. Žena zrovna byla uvnitř jejího domu, svítila, ale dveře do domu nechala otevřené. To se jí stalo osudným.

Sousedi si všimli otevřených dveří do domu, když bylo asi půl třetí ráno, protože jim přišlo neobvyklé, aby bylo takhle pozdě v noci otevřeno. A navíc, že se tam svítilo, když jejich sousedka u sebe měla zrovna mít osmiletého synovce. Tak zavolali policejní hlídku, aby to tam raději pro jistotu zkontrolovali. To ale neměli dělat… Když totiž policista přišel a začal prohledávat zahradu a dům (přičemž si celou akci natáčel na video), uviděl uvnitř domu postavu a vystřelil.

28letá Atatiana byla zrovna uvnitř, koneckonců, byl to její dům. Proč si policista neověřil, kdo je uvnitř a rovnou střílel?! Děsivé záběry ukazují, jak vystřelil, a nebohá žena, která v tu dobu zrovna byla u sebe a hrála se svým synovcem videohry, okamžitě zemřela. Ve skutečnosti se šla jen podívat, co se děje venku. Když ale byla u okna, byla to chvíle, kdy policista vystřelil. A to vše jen proto, že sousedi nahlásili otevřené dveře do domu.

Policista, který střílel a jehož jméno nebylo uveřejněno, je prozatím propuštěn a celý incident se prošetřuje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také