Virály

1. března 2018 14:40

redakce Prima Lajk

DĚSIVÝ PŘÍBĚH: Muž zabil šestiměsíčního syna, protože se lekl pavouka. Vážně to byla nehoda?

Tvrdí, že dítě nezabil úmyslně, ani to mu ale život nevrátí.

Soud řeší příšerný případ, v němž je obviněn muž za to, že zabil nevlastního syna. V červnu roku 2016 Dwayne Lindsey hlídal svého šestiměsíčního syna jménem Chayse, zatímco jeho manželka a matka dítěte Michelle Dearingová šla nakoupit do obchodu. Chvíli poté ale pan Lindsey Michelle zavolal s tím, ať přijde domů, že se dítěti stalo něco hodně špatného. Bylo totiž mrtvé. Dwayne popřel, že by jej zabil úmyslně. Tvrdil, že mu vypadlo z náručí, když uskočil leknutím před pavoukem, a udeřilo se hlavou o topení.

U soudu pak zaznělo, že dítě utrpělo traumatické poranění mozku a míchy. Prokurátor však uvedl, že svědectví Dwayna neodpovídá lékařským zprávám, které ukazují, že smrt dítěte nejspíše nebyla náhodná. Paní Dearingová s dalšími dvěma kamarádkami odjela do obchodu ve čtyři hodiny ráno. Ve 4:21 jí Dwayn volal, že se s jejím synem děje něco špatného a že mu z nosu teče krev. Jejich soused prohlásil, že slyšel paní Dearingovou a pana Lindseyho hádat se o smrti dítěte. Ten taky tvrdil, že zkoušel dítě po pádu křísit, a když zjistil, že už se nejspíš nikdy neprobudí, vydal ze sebe dlouhý děsivý výkřik zoufalství.

Paní Dearingová řekla u soudu, že se předtím, než došlo k této tragické události, plánovali vzít. Zjistilo se, že pan Lindsey požádal matku dítěte o ruku pouhou noc před smrtí jejího syna. Jedna z žen, které s paní Dearingovou byly v obchodě, prohlásila, že se Michelle zhroutila ve dveřích ložnice, když spatřila své dítě nehybné. Tvrdila také, že učila pana Lindseye nějaké speciální metody, jak se postarat o dítě, a uvedla, že měl s dítětem neuvěřitelnou trpělivost, a to přesto, že nebylo jeho. Jestli zabití dítěte jeho nevlastním otcem bylo úmyslné, nebo ne, rozhodne soud, doufejme. My ostatní si teď jen můžeme domýšlet, co se opravdu stalo.

Sdílejte článek
Štítky pavouk dítě smrt obchod havárie zabití

Přečtěte si také