návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

DĚSIVÝ PŘÍBĚH: Muž zabil šestiměsíčního syna, protože se lekl pavouka. Vážně to byla nehoda?

Tvrdí, že dítě nezabil úmyslně, ani to mu ale život nevrátí.
Vydáno: 01.03.2018
Muž za´bil šestiměsíční dítě kvůli pavoukovi
Autor: iStock Muž za´bil šestiměsíční dítě kvůli pavoukovi

Soud řeší příšerný případ, v němž je obviněn muž za to, že zabil nevlastního syna. V červnu roku 2016 Dwayne Lindsey hlídal svého šestiměsíčního syna jménem Chayse, zatímco jeho manželka a matka dítěte Michelle Dearingová šla nakoupit do obchodu. Chvíli poté ale pan Lindsey Michelle zavolal s tím, ať přijde domů, že se dítěti stalo něco hodně špatného. Bylo totiž mrtvé. Dwayne popřel, že by jej zabil úmyslně. Tvrdil, že mu vypadlo z náručí, když uskočil leknutím před pavoukem, a udeřilo se hlavou o topení.  

U soudu pak zaznělo, že dítě utrpělo traumatické poranění mozku a míchy. Prokurátor však uvedl, že svědectví Dwayna neodpovídá lékařským zprávám, které ukazují, že smrt dítěte nejspíše nebyla náhodná. Paní Dearingová s dalšími dvěma kamarádkami odjela do obchodu ve čtyři hodiny ráno. Ve 4:21 jí Dwayn volal, že se s jejím synem děje něco špatného a že mu z nosu teče krev. Jejich soused prohlásil, že slyšel paní Dearingovou a pana Lindseyho hádat se o smrti dítěte. Ten taky tvrdil, že zkoušel dítě po pádu křísit, a když zjistil, že už se nejspíš nikdy neprobudí, vydal ze sebe dlouhý děsivý výkřik zoufalství.

Paní Dearingová řekla u soudu, že se předtím, než došlo k této tragické události, plánovali vzít. Zjistilo se, že pan Lindsey požádal matku dítěte o ruku pouhou noc před smrtí jejího syna. Jedna z žen, které s paní Dearingovou byly v obchodě, prohlásila, že se Michelle zhroutila ve dveřích ložnice, když spatřila své dítě nehybné. Tvrdila také, že učila pana Lindseye nějaké speciální metody, jak se postarat o dítě, a uvedla, že měl s dítětem neuvěřitelnou trpělivost, a to přesto, že nebylo jeho. Jestli zabití dítěte jeho nevlastním otcem bylo úmyslné, nebo ne, rozhodne soud, doufejme. My ostatní si teď jen můžeme domýšlet, co se opravdu stalo.

Dvě malé děti zabil opilý řidič 1

DĚSIVÉ: Dvě malé děti zabil opilý řidič! Z těchto fotek vám naběhne husí kůže

Dvouleté dítě spadlo z okna ve třetím patře

VIDEO: Dítě spadlo z okna ve 3. patře a sousedé se ho pokoušeli zachránit. Tyto záběry děsí celý internet!

Had v krabičce od svačiny 2

FOTO: Obrázek, který vyděsil internet! Matka nalezla ve svačině svého dítěte smrtícího hada! Najdete ho taky?

Článek je zařazen v: dítě , zabití , pavouk

reklama