Virály

2. března 2021 10:24

sarka.turcekova@gmail.com

Děti sexy matky z OnlyFans byly vyloučeny že školy! Jaký pro to mělo vedení důvod?

Děti vyloučili ze školy jen kvůli tomu, že se tam dozvěděli, že jejich matka pracuje jako modelka na erotické stránce OnlyFans.

Diskriminace kvůli povolání je zřejmě stále ještě aktuální. Potvrzuje to případ matky, která pobírá velký plat za svoji práci. Crystal Jackson aka Tiffany Poindexter začala svou kariéru na serveru OnlyFans, který je známý tím, že se zdejší uživatelé živí erotikou. Některé svoje nahaté fotky se rozhodla sdílet také na Redditu, aby tak okořenila vztah se svým manželem – a samozřejmě také nalákala nové fanoušky na svou stránku. Těžko věřit, že kvůli její práci vyhodili její děti ze školy, ale přesně to se stalo. Matka dostala oznámení do e-mailu jen 24 hodin předtím, než byly její tři děti vyloučeny s tím, že už nadále nejsou ve škole vítány. Jednalo se o farní školu.

44letá matka uvedla, že jí pak následně ze školy potvrdili, že děti už nebudou mít přístup ani do areálu školy, dokonce si nemohou ani vyzvednout své věci. Ve zprávě od farní školy stálo: „Vaše zjevné vyvolávání kontroverzní diskuse na podporu vašich webových stránek pro dospělé je v přímém rozporu s tím, co doufáme, že předáme našim studentům.“ A e-mail pokračoval: „Proto požadujeme, abyste si pro své děti našli jinou školu a s naší již neměli žádnou souvislost.“ Zprávu určenou matce podepsala ředitelka školy Theresa Sparks. Škola do médií odmítla situaci komentovat, nicméně matka tří dětí tvrdí, že problémy začaly až poté, co na její práci narazili další rodiče. Ti proti ní zahájili kampaň a fotky s citlivým obsahem poslali do školy.


Přečtěte si také