Virály

21. prosince 2020 17:46

sarka.turcekova@gmail.com

Dívka se chce provdat za přítele, který kvůli ní tajně přejel oceán na skútru! Jak dlouho bude ještě ve vězení?

Pamatujete ještě na týpka, který kvůli své přítelkyni přejel oceán na vodním skútru, jen aby ji mohl vidět? Dívka si ho chce vzít za muže, jen si bude muset počkat, až si kvůli její návštěvě odsedí svůj trest.

Když byla pandemie koronaviru, a lidé se vzájemně nesměli navštěvovat, sednul zamilovaný muž na vodní skútr a strávil 4 hodiny na cestě, jen aby se mohl setkat se svou dívkou. Za to však jejímu příteli Dale McLaughlanovi byl uložený trest. Porušil nařízení a i přes zákaz za ní dorazil, a tento nezákonný příjezd na ostrov mu neprošel. Na skútru se vydal přes Irské moře ze skotského Whithornu do severní části ostrova Ramsey. Přestože 28letý mladý muž porušil providla týkající se koronaviru, za což mu celý internet spílá, jeho přítelkyně je unešená kvůli jeho odvaze, oddanosti a zamilovanosti. Prohlásila, že kdyby se jí zeptal, jestli si ho chce vzít, řekla by mu své "ano".

Dívce od jeho šíleného porušení zákona, kdy se za ní bez váhání vydal přes moře, psaly stovky lidí z celého světa s vyjádřením uznání, ale samozřejmě se páru dostalo i pokárání. Lidé z Itálie jí posílali fotky vodních skútru s poznámkou, že to je vyjádření podpory pro jejího přítele za čin, který pro svou partnerku udělal. A z Irska jí dokonce napsali, že je to od jejího partnera skvělé, a že by si ho měla určitě vzít. Ženu vůbec to, že kvůli ní porušil pravidla koronaviru, netrápí, a říká, že je to rozhodně příběh, který bude jednou vyprávět svým vnoučatům. Ne každý muž totiž podle ní přepluje moře kvůli své dívce – rozhodně by to neudělal, kdyby nebyl tak slepě zamilovaný. Těší se na to, až ho propustí z vězení, kam kvůli svojí nerozvážnosti musel na 14 dní.

Prokurátoři u soudu uvedli, že McLaughlan očekával, že mu cesta v pátek 11. prosince zabere 40 minut, ale nakonec to trvalo čtyři a půl hodiny. Poté šel dalších 25 mil (25 km) do domu své přítelkyně v Douglasu. Podle současných zákonů na ostrově jsou jedinými nerezidenty, kterým je povolen vstup, pouze ti, kteří dostali zvláštní povolení. Muži bylo dříve uděleno povolení pracovat jako pokrývač na ostrově po čtyři týdny v září, ale poté, co se setkal se svou přítelkyní v noci, ho museli potrestat. Den po svém nelegálním příjezdu McLaughlan předal policii svou adresu, než se ten večer pár vydal do dvou rušných nočních klubů. Policie poté provedla kontroly totožnosti a ráno ho zatkla. Jeho obhájce uvedl u soudu, že trpěl depresemi a nezvládal je, aniž by viděl svou přítelkyni.

Sdílejte článek
Štítky moře policie Itálie Irsko věznice koronavirus COVID-19 korona PANDEMIE pandemie covidu-19 Irské moře přejel oceán na skútru porušení pravidel koronaviru

Přečtěte si také