Trump vs. Meghan Markle 2
Autor: profimedia.cz Trump vs. Meghan Markle 2

Drsná hádka mezi Meghan a Donaldem Trumpem! Co nechutného řekl americký prezident na adresu vévodkyně?

Publikováno: 04.06.2019
Co ošklivého řekl Donald Trump vévodkyni Meghan?

reklama

Donald Trump je možná prezidentem Spojených států amerických, s trochou nadhledu se dá však říct, že je většině světových lídrů spíš pro smích a jednání s ním končí buď fiaskem, nebo rovnou katastrofou. Není tedy divu, že když odletěl na oficiální návštěvu Velké Británie, většina lidí se začala modlit.

Trump každopádně na nic nečekal. Ještě v letadle rozjel přes Twitter hádku se starostou Londýna, předtím zase pro změnu urazil odcházející premiérku Mayovou a v neposlední řadě taky vyslal pár ošklivých slov na adresu vévodkyně Meghan. Ta pochází z Ameriky a vnímá tak Trumpa podstatně víc než zbytek královské rodiny, před jeho zvolením ho tak například označila za nepřítele žen, který jen rozvrací společnost. Dál řekla, že pokud se stane prezidentem, emigruje do Kanady. Místo toho si pak vzala bráchu muže, jemuž Kanada jednoho dne bude technicky náležet… šla na to zjevně od lesa.

Každopádně Trump ji za tahle slova moc nepoděkoval, navíc prý nevěděl, že je takhle sprostá a zlá. To pro změnu urazilo Meghan a ta se rozhodla, že se s Trumpem při jeho návštěvě nesetká. Oficiální důvod? Stará se o syna. Jo, tomu se říká načasování.

Jak bude Meghan vychovávat své děti? 2

ODHALENO: Ve výchově dětí se Meghan a Kate rozhodně neshodnou! V čem se bude lišit život prince Archieho?

Žena podstoupila plastické operace, aby vypadala jako Meghan Markle 2

VIDEO: Žena podstoupila několik plastik, aby vypadala jako Meghan Markle. Vážně se její proměna povedla?

reklama