Virály

15. července 2022 15:11

redakce Prima Lajk

Duchovní v důchodu byl v kostele přistižen při činu. Vážně si to rozdával s vysavačem?

Vysloužilý vikář byl pokutován a zařazen do rejstříku sexuálních delikventů poté, co byl načapán, jak si užívá s vysavačem přímo v kostele.

Nejapných a sprostých vtipů o farářích či jiných duchovních je nepočítaně – některé z nich jsou vtipné a povedené, jiné jsou prostě jen trapné a smutné. To, co se však stalo chudákovi náhodnému pobožnému návštěvníkovi v britském kostele v Northamptonshire, je až neuvěřitelné. Nebo?

Po vstupu do kostela totiž uviděl Johna Jeffse, bývalého místního vikáře, jak si oblečen jen do dámských punčocháčů sexuálně užívá s vysavačem. Pohled na překvapeného a nezvaného hosta však 74letého duchovního ani trochu nevyvedl z míry a ve svém dovádění s vysávací hubicí pokračoval dál. Policii potom řekl, že byl moc „zlobivý“ – jestli on, nebo vysavač nevíme.

Za tuhle úklidovou aférku se vysloužilý vikář dostal do výpisu sexuálních delikventů a musel zaplatit téměř 25 tisíc korun za soudní výlohy a necelých šest tisíc korun jako odškodné chudákovi, který ho načapal. No, nevíme, jestli je šest tisíc dostatečná náhrada za psychickou újmu, ale jak se říká, člověk soudí podle zdání, Bůh vidí do srdce. I do vysavače.


Přečtěte si také