Virály

11. března 2019 13:59

redakce Prima Lajk

Exmanželka výherce loterie tvrdí, že ani 273 milionů nestačí na to, aby se k němu vrátila! Co šíleného jí provedl?

Kdo říká, že za peníze lze koupit všechno?

A pak že si lze za peníze koupit všechno. Pokud tomu vážně věříte, pozorně si přečtěte následující příběh. Zahrnuje totiž výherce loterie z New Jersey, který trefil jackpot o velikosti 273 milionů dolarů (v přepočtu asi 6 miliard korun) a jeho bývalou manželku, která je tak strašně ráda, že už s ním není, že ani představa nechutně velkého bohatství by ji nepřiměla se k němu vrátit. Co se mezi nimi stalo?

Pár se rozešel loni v říjnu a to z důvodu, že zatímco Eileen Murray tvrdě pracovala, její muž Mike Weirsky seděl nezaměstnaný doma na zadku a nechal se jen podporovat. Po patnácti letech manželství si tak Eileen řekla dost, stačí, a odešla. Ani po obří výhře se ale v jejích očích nic nezměnilo, prý má své zásady. Přesto se ale neubránila novinářům říct, že po takové době, kdy svého muže finančně podporovala, by asi nebylo od věci, kdyby se jí manžel odvděčil.

Ten prý s bývalou ženou není v kontaktu ani to neplánuje, koneckonců, jen co mu na účtu přistane zhruba 160 milionů dolarů, které si nechal vyplatit hned, namísto renty v plné výši částky, bude si moct odjet, kam chce, koupit, co chce, a nejspíš i potkat, koho chce. Nebo alespoň někoho, kdo se za peníze bude chtít potkat s ním.


Přečtěte si také