Virály

26. srpna 2020 12:42

sarka.turcekova@gmail.com

EXTRÉM: Muž na dovolené zkolaboval po brutálním útoku pavouka! Jaké hrozné následky má?

Noční můra potkala tohoto muže z Británie, který si vyrazil na dovolenou do Kambodži. Tam ale zažil něco, co by si opravdu nikdo z nás nepřál.

Kambodža leží v Asii a patří mezi místa, kde není radno spát jen tak pod širákem. Přesvědčil se o tom 56letý turista Andrew Hodges, který sem přiletěl z Velké Británie. Byl zde tři týdny na pracovní dovolené a nebezpečný pavouk na něj zaútočil uprostřed noci, když zrovna spal. Nemohl se tedy tomu nijak ubránit. Pavouk ho kousnul do nohy, která mu natekla na dvojnásobek původní velikosti, a muž začal mít halucinace. Poté zkolaboval. Když ho odvezli do nemocnice, tak mu lékaři původně chtěli končetinu amputovat, tudíž si asi umíte představit, jak zlé to bylo.

Přestože ho pavouk kousnul už v roce 2018, tak mu způsobil takové problémy se zdravím, že se nemohl vrátit domů. Momentálně už je sice v pořádku, ale stejně nemůže cestovat kvůli probíhající pandemii. Andrew si však ze samotného útoku toho moc nepamatuje. Všechno se odehrálo hodně rychle. Vzbudil se zkrátka s otokem nohy, a že není v pořádku, mu došlo, až když se zhroutil na ulici. Napřed mu dávali injekce a po čtvrtém dni léčení mu oznámili, že mu uříznou nohu. Toho se muž vyděsil tak moc, že z nemocnice nad ránem utekl. Vzal si malý tuk-tuk, kterým odcestoval do bytu, který si pronajal a začal se léčit v podstatě sám. Po nasazení antibiotik se nakonec muž skutečně postupně vyléčit.

Trvalo prý ale asi 8 měsíců, než se mu rána uzdravila. I když to není uzdravené úplně, protože mu noha vlivem kousnutí na třech místech explodovala – pod kolenem, v místě kousnutí a na kotníku. Andrew je kvůli pobytu v Kambodži a kvůli svému léčení teď zadlužený, protože neplatil asi 5800 korun měsíčně za vízum. Navíc teď nemůže odcestovat zpátky. Všechny peníze postupně utratil. Pavouk mu tak prý zničil celý život a nyní žije v chudobě. Očekává, že brzy skončí na ulici. Doufá však, že se jeho bratři nebo příbuzní ve Wokingu spojí, aby mu pomohli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také