Virály

23. prosince 2020 11:17

sarka.turcekova@gmail.com

Falešná Angelina Jolie se poprvé ukázala na veřejnosti po propuštění z vězení! Co udělala?

Vzpomínáte si ještě na falešnou Angelinu Jolie, ženu, která upravovala své fotky extrémním způsobem tak, že na nich vypadala jako zombie? I když byla původně odsouzená na 10 let, tak ji pustili jen po pár dnech.

Její fotky na Instagramu vyvolávaly zděšení, těžko říct, jestli kvůli jejímu extrémnímu zombie vzhledu, nebo proto, že to přehnala s plastickými operacemi. Její fanoušci vlastně neměli jasno v tom, jak doopravdy žena vypadá. Někteří si mysleli, že se jedná jen o povedené úpravy fotek, jiní zas tvrdili, že jde o skutečný stav této falešné "krásky". Nyní se žena poprvé od svého propuštění z vězení objevila v televizi, aby vysvětlila, co se jí v životě přihodilo. Žena Sahar Tabar, jejímž skutečné jméno je Fatemeh Khishvand, byla minulý rok v Íránu zatčena pro obvinění z „korupce“ a „rouhání“ kvůli tomu, že v roce 2017 zveřejňovala své upravené fotografie na sociálních sítích.

V té době Tabar tvrdila, že její bizarní vzhled byl výsledkem plastické chirurgie, ale pak lidem řekla, že to byl jen výsledek optické iluze a úpravy fotografií – přesto že plno lidí těšilo na to, že konečně zjistí, jak žena vypadá. Avšak právě poté, co prohlásila, že podstoupila 50 samostatných operací, aby získala bizarní vzhled, tuhle 19letou ženu v říjnu roku 2019 zatkli spolu s dalšími třemi influencerkami. O jejím zatčení informoval íránský novinář Masih Alinejad, který na Twitteru napsal: "Sahar Tabarové je pouze 19, ale její vtip ji dostal do vězení. Její matka každý den pláče, aby osvobodila svou nevinnou dceru. Milá Angelino Jolie! Potřebujeme tvůj hlas. Pomoz nám."

Alinejad později tweetoval, že vyzývá reálnou Angelinu Jolie, aby pomohla íránské 19leté dívce, která dostala 10 let vězení za to, že se pomocí makeupu a Photoshopu proměnila v Angelinu. Islámská republika má za sebou historii trápení žen za sebemenší hlouposti. Nakonec však dívka byla propuštěna až na základě masivního mediálního tlaku jen pár dní po rozsudku, i když byla původně odsouzená na celých 10 let! Dívka pak v televizi přiznala, že na některých operacích byla, třeba na plastické operaci nosu, výplních rtů a liposukci. Nepodstoupila však 50 plastických operací, jak dříve veřejně tvrdila, jen proto, aby vypadala jako hollywoodská herečka.

Přiznala, že chtěla být slavná už od dětství, a kyberprostor byl snadný způsob. Bylo to mnohem jednodušší, než se stát doopravdy hercem. Tak napodobovala svou oblíbenou herečku a hrála si na to, že vypadá úplně jinak. V návaznosti na stresující utrpení Tabar prohlásila, že už ve svém telefonu nebude mít ani aplikaci Instagram, natož stránku, a to přestože se jí v jednom momentě podařilo nashromáždit působivých 486 tisíc fanoušků a získala titul "Zombie Angelina Jolie".


Přečtěte si také