Virály

5. května 2021 16:56

sarka.turcekova@gmail.com

Fanoušci Billie Eilish nazývají zpěvačkou pokrytcem kvůli sexy fotkám! Vážně si to zaslouží?

Fanoušci začali zpěvačku nazývat pokrytcem kvůli tomu, že nafotila sérii sexy fotek.

Zpěvačka Billie Eilish se vždy prezentovala jako dívka, který se spíše stydí za své tělo a nechce ho moc ukazovat. Navenek prezentovala spíš svoje pocity, které také předávala svou hudbou, a tvrdila, že se necítí příjemně, pokud by měla tělo předvádět – dosvědčovala to i skutečnost, že nosila hlavně široké kalhoty, oversize mikiny, zkrátka vytahané oblečení, v kterém toho nebylo moc vidět. Možná i kvůli tomu je pak poprask z každé fotky, kde ukáže kus svého těla. Napřed to byly její fotky z dovolené, které lidé kritizovali. Momentálně si však vzali na paškál sexy fotografie, které nafotila pro magazín Vogue.

Lidem vadí například to, že nosí korzet, který hodně tvaruje tělo, čímž popírá pozitivní přístup k lidskému tělu v jeho přirozenosti. Trend „body positivity“ spočívá ve vyobrazování ženského těla bez nějakých výrazných úprav fotek, optického zmenšování nebo zvětšování částí těla na fotkách, nebo dokonce plastické zásahy do těla, aby se lidé přiblížili svému ideálu. Billie však na to reagovala tak, že tento přístup spočívá hlavně v tom, že bude se svým tělem dělat to, co uzná za vhodné. Dodala, že „je to celé o tom, v čem se dotyčný cítí dobře“. Dále v rozhovoru pro Vogue dodává, že pokud chce jít někdo na operaci, tak ať jde, stejně jako pokud si chce někdo obléct těsné šaty, i když si ostatní myslí, že je tlustý, ať si je obleče. Každý by si měl podle ní dělat, co chce.

Některým jejím fanouškům se ale takový přístup stejně nelíbí, protože jim přijde, že jsou její slova v rozporu s tím, co sama tvrdila ještě před rokem. Na druhou stranu jí sotva někdo může vyčítat, že by toho oproti některým jiným celebritám ukazovala „až moc“.

Sdílejte článek

Přečtěte si také