Virály

26. prosince 2022 10:33

redakce Prima Lajk

Fanoušci mají bláznivou teorii o filmu Sám doma. Čím se živí Kevinův otec?

Diváci kultovního vánočního snímku přišli se zajímavou teorií o tom, jak si mohl otec Kevina McCallistera dovolit luxusní vilu a dovolenou pro celou rodinu.

Co by to bylo za Vánoce bez sledování kultovní komedie Sám doma, která se stala jednou z vánočních tradic nejen u nás, ale po celém světě. Čím je ale člověk starší, tím si více všímá detailů, které se ve filmu objevují. Jedna z těch nejpalčivějších otázek je potom asi ta, kde manželé McCallisterovi vzali tolik peněz a čím se vůbec živí.

Přece jen dovolit si takový obrovský dům a zaplatit dovolenou v Paříži pro devět lidí, kdy ještě manželé McCallisterovi letí první třídou, asi nebylo úplně zadarmo. Internetem se tak začala šířit bláznivá teorie o tom, kde vzal Kevinův otec Peter McCallister tolik peněz. Jste připraveni na to znát odpověď?

Fanoušci jsou přesvědčeni o tom, že je starší McCallister šéfem mafiánského gangu a zloději Harry s Marvem jsou ve skutečnosti z konkurenční „rodiny“ hledající pomstu. Přijde vám to úplně padlé na hlavu? Tak se na chvíli zamyslete. Když dům navštíví falešný policista Harry, Peter hned vyzvídá, jestli není v nějakém průšvihu a strážníka poté odpálkuje. Navíc není ani zdaleka tak zděšený, jako jeho manželka, když se dozví, že zůstal Kevin doma úplně sám. Takových malérů už asi musel řešit v minulosti spoustu krát.

Podezřelé je navíc i to, že Kevina ani nenapadne zavolat policii ve chvíli, kdy je jeho dům napaden a raději se rozhodne vyřídit si účty s Mokrými bandity osobně. Je to snad proto, že se opravdu potatil a nechce spoléhat na ruku zákona? Tato zajímavá, ačkoli bláznivá teorie o mafiánském bossovi, se však nezamlouvá úplně všem a někteří ji berou za přitaženou za vlasy. Co si o tom myslíte vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také