Virály

25. října 2022 14:00

redakce Prima Lajk

Firma nabízí oběd s mrtvými blízkými. Jak to vůbec funguje?

Společnost nabízí neuvěřitelný zážitek.

Pokud jste si chtěli popovídat s milovanými zesnulými při popíjení kotejlu Mimosa a jedení míchaných vajíček, pak byste měli zamířit do Las Vegas. Právě tam totiž bude probíhat akce s názvem Brunched by an Angel, kterou organizují tři přední a světově uznávaná média. Nadcházející sezení má odstartovat příští měsíc v jednom z lasvegaských hotelů a probíhat bude až do konce ledna.

A jak to bude vůbec fungovat? Úplně jednoduše. Dostanete nějaké jídlo a nápoj dle vlastního výběru, zatímco se tři duchovní průvodci budou snažit kontaktovat mrtvé a přimlouvat se za vás. „Každé médium má svůj vlastní speciální dar, díky kterému oslovuje zesnulé. Trojici odborníků tvoří Reginald Lewis, Loriann Mans a Christopher Allen,“ stojí na oficiálních stránkách akce.

Ať už tedy věříte na duchy, posmrtný život či paranormální jevy, celá seance zní jako dost originální zážitek. Pokud se tedy následující měsíc budete čirou náhodou nacházet v Las Vegas a omrzí vás hazard a nekonečný noční život, máme pro vás dobrý tip, kam zajít.

Sdílejte článek
Štítky Las Vegas mrtví vyvolávání duchů médium Christopher Allen seance Mimosa Reg Lewis

Přečtěte si také