Scary Movie 2
Autor: Scary Movie/Dimension Films Scary Movie 2

Sexuální démon vyhnal majitele z domu! Co jim nadržený duch dělal?

Tamara F. Publikováno: 11.10.2022
Britku v domě obtěžoval sexuální démon.

reklama

Bydlení v jedné z nejstrašidelnějších budov v Británii přináší určité problémy. Na vlastní kůži to zažila i Caroline Humphries, majitelka hrůzostrašného hostince Ancient Ram Inn v britském hrabství Gloucestershire, který je dlouhodobě považován za památkově chráněnou budovu. Všeobecně se však o bývalé hospodě ví, že v ní straší, na což si stěžují i ubytovaní hosté.

Majitelka potvrdila, že několik zákazníků dosvědčilo, že byli napadeni démonem, což, řekněme si upřímně, není úplně dobrá reklama pro byznys. Humphries dokonce vzpomínala, že už její otec John měl se sexuálním duchem své zkušenosti. Nyní už však Britce došla trpělivost a rozhodla se prokletý dům prodat, a tím uzavřít i podnik.

„Sexuální démon mě nadobro vyhnal z mého domova i byznysu – už mě tam nic nedostane,“ nechala se slyšet zoufalá podnikatelka. „Můj táta si pořád stěžoval na sexuálního démona, který se dotýkal jeho novou a zvláštně ho osahával. Jednou dokonce duch rozvibroval i jeho postel a neustále cítil tlak ve slabinách,“ popsala drsné zkušenosti svého otce Humphries. „Před nedávnem mi dokonce začali říkat i hosté, že se jim stalo to samé,“ dodala žena a přiznala, že už na to nemá nervy a ráda přenechá byznys jinému odvážlivci.

Sarah Rodo 3

GALERIE: Žena má sexuální vztah s letadlem. Co spolu dělají?

reklama