Mladý chlapec má plán na záchranu lidstva 1
Autor: https://www.instagram.com/laurent_simons/ Mladý chlapec má plán na záchranu lidstva 1

FOTO: 11letý kluk vystudoval vysokou školu a má plán na záchranu lidstva! O co drsného se chce pokusit?

rd. Publikováno: 09.07.2021
Jak chce 11letý chlapec s vysokoškolským titulem zachránit svět?

reklama

Jmenuje se Laurent Simons, je mu 11 let a pochází z Belgie. Na první pohled obyčejný kluk, kterého by měly zajímat kámoši, kolo nebo spolužačky ze základky. Jenže nic z toho pro Laurenta neplatí – patří totiž mezi tzv. „výjimečné“ děti, kterým se už v útlém věku povedlo dostat na vysokou školu. Ba co víc, Laurent už ji dokonce vystudoval.

Stal se tak druhým nejmladším člověkem na světě, jenž vlastní vysokoškolský titul. To ale pořád není důvod, proč se o něm nyní mluví. Laurent má totiž jeden hodně odvážný plán. Chce využít své znalosti, inteligencí a nadání, aby našel klíč k lidské nesmrtelnosti. Ano, čtete dobře. Laurent se chce stát nesmrtelným, a zbytek lidstva by z toho následně mohl těžit taky.

Jeho plán je najít způsob, jak u lidí vyměnit co největší počet organických částí, jako jsou končetiny, orgány a podobně, za ty mechanické. To je podle něj jediná možná cesta, jak zachovat lidské vědomí, ale překonat oslavující tělo. Sám nakonec uznává, že to je ale běh na dlouhou trať, a že on teprve začíná.

Poslední výlet  1

DOJEMNÉ FOTO: Muž vytlačil svého nemocného psa na poslední společnou procházku. Tyhle záběry vás rozpláčou

reklama