Virály

21. září 2020 16:13

redakce Prima Lajk

FOTO: Bizarní pořad vyvolal obří kontroverzi. Dospělí se v něm svlékali před dětmi!

Dánský televizní pořad rozzuřil některé diváky.

Na rozdíl od nedávné kontroverze s Netflixem, kdy si diváci stěžovali na film jménem Kočičky, aniž by jim došlo, že je snímek vlastně sociální kritikou, následující stížnosti na nový dánský pořad skutečně dávají smysl. Jeho hlavní náplní je totiž svlékání dospělých před malými dětmi. Ano, čtete správně.

Ultra Strips Down je v zásadě o tom, že se parta dospělých svléká před dětmi ve věku 11–13 let, aby je naučili, že neexistuje rozdíl mezi normálním a nenormálním tělem, že nehledě na naše tvary a barvy jsme všichni stejní, a proto si nikdo nezaslouží být souzený. Tedy až na tvůrce samotného pořadu, protože je to samozřejmě naprosto šílený nápad.

Takhle to alespoň berou lidé z ostatních zemí světa, kde nahota není až tak běžnou věcí. V Dánsku je ale kupodivu pořad na televizi DR Ultra velice populární, a dokonce vyhrál i různá ocenění. Kritika pořadu tak přišla až ve chvíli, kdy se jeden klip z něj dostal na Facebook, kde si ho všimli další lidé. Zatímco jedni tak pořad kritizují, jiní namítají, že děti přicházejí kvůli internetu do styku s mnohem horšími věcmi a takhle k tomu alespoň dochází v kontrolovaném prostředí. A na čí stranu tohoto problému se stavíte vy?

Sdílejte článek
Štítky děti nahota pořad Dánsko kontroverze dospělí

Přečtěte si také