Virály

8. září 2020 17:53

sarka.turcekova@gmail.com

FOTO: Chlapec vysmrkal hračku, kterou si před dvěma lety strčil do nosu! Tohle je noční můra každého rodiče

Asi žádný rodič by se nechtěl dočkat toho, že jeho dítě buď spolkne hračku, nebo ji bude mít uvíznutou někde v dutinách.

Přesně to se ale povedlo Samirovi Anwarovi, který pochází z jižního ostrova Nového Zélandu. Když si hrál před dvěma lety s legem, tak mu kousíček lega vletěl do nosu a nějak se mu tam zasekl. Chlapcovi jeho otec svítil v té době do nosu, jestli něco uvidí. Ale nic se tam neukázalo. Praktický lékař pak rodičům řekl, že kousek lega, který pravděpodobně vletěl do jeho dutin, vyjde ven přirozenou cestou skrze jeho těla. Ale nestalo se tak. Ovšem rodiče tomu po nějaké době přestali věnovat pozornost.

Když byl však Samir jednou se svojí rodinou venku a dal si muffin, tak mu nějak prášek na jeho povrchu rozdráždil nosní sliznici. Chlapec netušil, co má dělat a začal být ve stresu, tak mu rodiče řekli, ať se prostě vysmrká. Jakmile to udělal, tak v kapesníku zůstala černá ručička z lega. Jeho rodiče i samotný chlapec byli opravdu překvapeni, že s ní byl schopný tak dlouho žít. Zřejmě byla zaseknutá opravdu hluboko. Chlapec pak už jen rozjařeně pištěl, že říkal, že tam to lego zůstalo. Po návštěvě doktora už naštěstí žádné další kousky uvnitř nenašli. Samir má lego prý stále navzdory této zkušenosti rád, a dokonce je ohromený tím, že zůstal tento kousek lega neporušený.

Sdílejte článek

Přečtěte si také