Virály

14. července 2020 15:34

sarka.turcekova@gmail.com

FOTO: Chlápek se neuvěřitelně ztrapnil, protože se pokadil svojí holce v posteli! Jeho příběh baví celý internet

Tak tohle je fakt šílená story, u které doufáte, že je to jenom vtip. I když je nechutná, tak rozhodně pobaví.

Když jste mladý kluk a máte rande, tak se snažíte zapůsobit na protějšek co nejlépe. To pochopitelně chtěl i 26letý Kevin, když ho u sebe jeho holka nechala v pátek večer přes noc. Jenomže když se pak v sobotu ráno vzbudil, uvědomil si, že na jejím bílém povlečení cosi zanechal. Jednalo se o hnědou skvrnu. A rozhodně to nebyla čokoláda. Kevin se okamžitě zděsil, že si o něm dívka pomyslí, jaké je čuně, když se mu povedla taková nechuťárna už první noc. Prý si jen správně neutřel zadek.

Uvědomil si tedy, že potřebuje tu skvrnu nějak rychle zakrýt, aby nebyla okem patrná. V okamžiku paniky napsal kamarádovi a zeptal se ho, co má dělat – tomu to ale přišlo neuvěřitelně vtipné a později sdílel jeho příspěvek na Twitteru. Každopádně Kevin to vyřešil tak, že převrátil prostěradlo, aby skvrna byla na dámské straně postele a ještě následně rozlil pivo po prostěradlech, aby to vypadalo, že se jedná jen o další skvrnu od piva. Dívka si prý skvrny nevšimla, když ještě byl v domě. Ale od té doby už spolu nepromluvili…

Nad jeho historkou se pobavil celý internet, nicméně napsali mu i možnosti, jak situaci řešit. Prý by bylo nejlepší jakože omylem polít prostěradlo nápojem a pak ho sundat s tím, že jej omylem polil… Ostatní se zasmáli tomu, že tahle žena musí mít dodnes noční můry z toho, že se jí někdo pokadil do postele, a že už u sebe asi jen tak někoho přespat nenechá.


Přečtěte si také