návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Sex a vztahy

ODHALENO: Přes 70 % žen chce, aby jim muž dělal v posteli tuhle jedinou věc! Co je tolik vzrušuje?

Nejen muži si v posteli potrpí na několik lehkých výstředností. Po čem touží při sexu většina žen, i když to občas neřeknou?
Vydáno: 13.07.2020, MilanR
Co ženy chtějí od mužů v posteli? 1
Autor: profimedia.cz Co ženy chtějí od mužů v posteli? 1

Ani ženy nejsou velkými fanynkami nudného sexu bez špetky nápadu. Proto i ony mají své sexuální fantazie a sprosťárny, které touží během pohlavního styku zažít. A jaké jsou jejich nejoblíbenější? Na tuto otázku se snažila odpovědět studie, v níž ženy přesně popsaly, v čem podle jejich názoru muži nejvíce selhávají a co by měli určitě v posteli dělat častěji. A jaké jsou tedy výsledky?

O svých sexuálních snech a fantaziích vyprávělo výzkumníkům celkem 3 751 lidí. Z rozhovorů pak bylo patrné, že neoblíbenější “úchylkou”, kterou mají ženy při sexu rády, je pořádné plácání přes zadek. To zkusilo již 75 % žen, 70 % by si potom přálo, aby to jejich milenec dělal častěji. Mnohem častěji. Průzkum také zjistil, že více jak polovina žen byla již během sexu svázána. Stejné množství respondentek pak mělo během sexuálních hrátek zavázané oči páskou.

Sex ve vodě.

ODHALENO: 5 důvodů, proč je sex ve vodě špatný nápad. Není lepší si to rozdat na suchu?

Co dělají jednotlivá znamení po sexu? 1

ODHALENO: Tohle jsou věci, které dělají znamení zvěrokruhu ihned po sexu! Kdo to chce znovu, a které jde hned spát?

Článek je zařazen v: Sex , Ženy , zásadní věc , chtějí , plácání , zadek

reklama