návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Chlápek spolykal přes 600 gramů kokainu. Stala se mu tahle šílená věc

Lidi už fakt neví, jakým způsobem by měli pašovat drogy. Tenhle způsob se ale ukázal jako docela nešťastný.
Vydáno: 21.08.2019
Drogově závislým by měla pomoct nová linka
Autor: Pixabay Drogově závislým by měla pomoct nová linka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pašovat drogy tím způsobem, že je člověk spolyká, není zrovna super nápad. Pytlíček, nebo cokoliv, v čem chemická látka je, se totiž může vlivem působení žaludečních kyselin kdykoliv protrhnout. A takovému člověku pak hrozí smrt. Pašerákům drog se jinak říká také "polykači" a jsou to lidé, kteří jsou zvyklí svým tělem v letadle propašovat neuvěřitelné množství drog. Je jim pak samozřejmě štědře zaplaceno.

Stejnou blbost udělal 39letý Adrien, který spolykal celých 637 gramů kokainu. Tomu se teda říká nálož! Kokain v malých pytlích chtěl propašovat ve svém žaludku. S tím, že projdou jeho trávicím traktem a on je pak objeví v záchodové míse. Pašovat je chtěl z Los Angeles do Brisbane. Jenže mu to nevyšl oa jeden z malých pytlíčků v jeho žaludku prasknul. Není jasné, kolik kokainu se absorbovalo do těla, nicméně na letišti v Brisbane byl zadržen, když vycítil pes na jeho tašce stopy kokainu. Když ale policisté nic nenašli, propustili ho.

Jenže muž měl vážné bolesti žaludku a šel do lékárny, aby urychlil průchod drog zažívacím traktem. Byl na tom už ale fakt špatně, takže lékárník zavolal sanitku a těm pak chlápek přiznal, že spolykal drogy. Pak se jich další dny zbavoval kaděním, nebo chirurgicky. Lékaři nakonec napočítali 86 malých sáčků kokainu. Nakonec se ukázalo, že chtěl pašováním splatit dluh, který měl. Teď čeká na svůj trest. Za pašování drog mu hrozí až 25 let vězení.

Pašerák drog s bizarní parukou 2

Muže zadrželi na letišti kvůli pašování drog! Blázen si myslel, že je schová pod svou parukou

Článek je zařazen v: drogy , pašování drog