Virály

13. ledna 2020 11:27

sarka.turcekova@gmail.com

FOTO: Chlápek v hospodě proboural zeď, majitel z toho vytvořil umělecké dílo. Uhádnete, jak se jmenuje?

Tenhle bar se stal neskutečně populární na sociálních sítích poté, co se rozhodl ocenit vandalství. Někdo proboural na záchodě zeď. Majitel si to ale zarámoval.

Ne všichni zákazníci hospod a barů se chovají slušně a spořádaně, zvláště pak, když se trochu napijou. Když už se ale něco špatného stane a zákazník něco rozbije, musí to pak většinou zaplatit a majitel z toho není nadšený. Trochu jinak se k tomu rozhodl postavit majitel baru na Novém Zélandu, který našel na pánských toaletách díru ve zdi. Zeď byla poškozená a museli by ji složitě opravovat. Majitel se tedy rozhodl, že z toho udělá přednost tohoto místa. Probouranou zeď zarámoval jako umělecké dílo a nazval ho „křehká mužnost“, autor neznámý.

Tohle vtipné dílko si někdo vyfotil a pak obletěl sociální sítě. Na Twitteru ocenilo humorný přístup majitele baru stovky tisíc lidí. Lidi k tomu pak psali různé zajímavé komentáře, jeden z nich zněl, že jednou pár prorazil díru ve zdi, když jeho táta zemřel na rakovinu poté, co s ní bojoval tři roky. A že nikdy nemůžeme vědět, čím zrovna člověk prochází. Zdá se však, že tohle „dílko“ vzbudilo hodně emocí a reakcí, majiteli to navíc určitě přiláká spoustu nových zákazníků.


Přečtěte si také