návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

FOTO: Díky odrazu na brýlích sledovalo nelegálně zápas Logana Paula s KSI 11 tisíc lidí. Jak přenos vznikl?

Obyčejné brýle a zaplacená kabelovka, tak málo stačilo, aby se z týpka na Twitteru stala legenda.
Vydáno: 11.11.2019
Logan Paul vs. KSI podruhé 1
Autor: profimedia.cz Logan Paul vs. KSI podruhé 1

Kontroverzní youtuber Logan Paul, kterého můžete znát nejlépe díky videu se sebevrahem v japonském lese, se znovu utkal v boxerském ringu. Opět přitom byl na druhé straně rapper KSI, a pokud nemáte zaplacenou kabelovku se sportovními přenosy nebo jste nebyli přímo v aréně v Los Angeles, pak byly možnosti, jak zápas sledovat, dosti omezené.

Naštěstí se ale našel jeden hrdina, který zachránil 11 tisíc dalších, již chtěli zápas živě sledovat. Stačily mu na to přitom brýle a televize s vysokým rozlišením, díky živému streamu na YouTube chytře pojmenovaném jako „reakce na zápas“, aby jej cenzoři nevypnuli, totiž mohli všichni sledovat boxerské utkání skrz odraz na brýlích.

 

Nejspíš si pak dovedete představit, jak na celou věc reagoval Twitter, který dotyčného hrdinu začal okamžitě označovat za legendu a nejgeniálnějšího youtubera na internetu. Moderní problémy zkrátka vyžadují moderní řešení, a i když šlo de facto o nelegální stream, musíme stejně pochválit vynalézavost, s jakou se toho youtuber ujal.

Každopádně o zápas jste rozhodně nechtěli přijít. KSI nakonec Logana porazil, vyhrál ale díky technické chybě, kterou se slavný bavič provinil. Dal dva údery proti pravidlům a přišel o několik bodů, které se ve finále ukázaly být rozhodující.
Článek je zařazen v: Logan Paul , box , zápas , ring , nelegální , brýle , YouTube , youtuber , KSI

reklama