Virály

23. prosince 2021 09:30

redakce Prima Lajk

FOTO: Diváci si všimli v Sám doma skrytého detailu, který vše mění! Proč všichni zapomněli na Kevina?

Proč ve skutečnosti všichni zapomněli na Kevina v Sám doma?

Sám doma letos oslaví třicet let od premiéry, což z nás oficiálně dělá skoro důchodce. S Kevinem jsme totiž vyrůstali, a tak asi nikoho nepřekvapí, že se najdou tací, kteří filmy s malým rošťákem viděli klidně i stokrát. Pokud mezi ně patříte a zároveň jste si doteď mysleli, že zapomenutí Kevina v prvním filmu byla náhoda nebo to způsobil jen sousedovic kluk na ulici, kterého omylem počítali mezi rodinu, pak by možná nebylo špatné podívat se na film ještě jednou. Celou dobu vám totiž unikal jeden skrytý detail, který vše vysvětluje.

Všimli si ho pozorní uživatelé Twitteru, kteří teď kroutí hlavou nad tím, jak je možné, že to všechny ty roky všem unikalo. Noc před odletem totiž ve filmu rodinka jedla pizzu, než Kevin vše zkazil a v kuchyni vypukl chaos. A právě během toho se omylem vyhodila i letenka, která patřila právě Kevinovi. Jak to víme? Ve filmu je doslova jeden krátký záběr na koš, na jehož dně letenka leží. Nevěříte? Přesvědčte se sami:

Jak vidíte, za vše tak může pizza a nehoda, která předcházela hádce s maminkou, která Kevina poslala za trest spát na půdu. Zbytek už všichni známe, osobně se ale nemůžu dočkat, až si snímek pustím o Vánocích znova a schválně si na tento záběr počkám. Samotnému se mi nechce věřit, že mi celé ty roky tento detail unikal.

Vánoční klasiku Sám doma vysíláme 24. 12. ve 20:15 na Primě. Druhý díl s podtitulem Ztracen v New Yorku pak uvidíte´25. 12., také ve 20:15.


Přečtěte si také