Dívka se provdala za kluka, co ji na škole šikanoval 1
Autor: profimedia.cz Dívka se provdala za kluka, co ji na škole šikanoval 1

FOTO: Dívka se provdala za kluka, který ji na střední škole šikanoval. Co hnusného mu musela odpustit?

rd. Publikováno: 03.02.2023
Příběh netradiční lásky budí rozpaky na TikToku.

reklama

Většina lidí, co ve škole zažila šikanu, se nemůže dočkat, až bude od těch lidí, z jejichž strany nadávky, utlačování nebo násilí přicházelo, co nejdřív pryč. Není to však případ následující dívky. 20letá Lauren Enslow z Utahu se totiž nedávno šťastně provdala za 21letého Lucase Olsena, který ji právě před lety na střední škole šikanoval a dělal jí ze života peklo.

Lauren na TikToku odhalila příběh, ve kterém vzpomínala, jak ji na střední Lucas provokoval, říkal jí Lindo podle jedné nepopulární a ošklivé postavy z animovaného seriálu, se svými kamarády se jí neustále posmíval a natáčel ji na školních chodbách. To vedlo k tomu, že se s ním Lauren přestala bavit a chtěla jej už po zbytek života ignorovat. Pak ale přišla jistá autonehoda, při níž se naštěstí nikomu nic nestalo, jakmile se však Lucas dozvěděl, že Lauren byla její součástí, okamžitě jí napsal a zajímal se, jestli je v pořádku.

@laurenenslow Replying to @kiana.tolentino Very condensed version of how I married my high school bully! Lmk if you want a part 2 #highschoolbully #highschoolsweethearts #marriedyoung #storytimemakeup #grwmstorytime #booktok #greenscreen ♬ original sound - Lauren Kate

 

To vedlo k tomu, že se oba začali znovu bavit, mladík údajně okamžitě upustil od veškeré šikany, a po pár měsících spolu tak začali oficiálně chodit. Přetočme list, v současnosti jsou již několik měsíců manželé a Lauren nyní svou část tohoto příběhu rozhodla sdílet se svými sledujícími na TikToku. Tam si ale nevysloužila jenom samé pochopení, nýbrž i značnou kritiku za to, že ve svém postoji nebyla o něco důraznější a že Lucasovi vše tak snadno a rychle odpustila. Tak už to ale v životě občas bývá – lásce holt neporučíte.

Učitelka ze školky dostala ban na OnlyFans 1

FOTO: OnlyFans zabanovalo sexy učitelku ze školky. Neuvěříte, kde natáčela videa

reklama