Virály

15. března 2018 15:51

redakce Prima Lajk

FOTO: Hnus! Muž si dal v restauraci hamburger. Když se do něj zakousl, objevil tuhle odpornou věc

Dali byste si burger?

Znáte to, je volný den a vy si při této příležitosti zajdete se svými blízkými na chutný oběd do restaurace. Všechno vypadá skvěle, přinesou vám jídlo na stůl, vy si pochutnáváte, když tu náhle... myš! Zhruba tak nějak vypadal scénář dne jednoho muže z Perthu, který dostal šok během svého oběda poté, co se zakousl do mrtvé myši, která byla uvnitř hamburgeru. Bruce Blackburn oslavoval státní svátek s rodinou v hotelové restauraci. Médiím sdělil, že si objednal třípatrový hamburger s hranolky a prvních pár kousnutí bylo naprosto v pořádku.

Při tom dalším si ale najednou uvědomil, že je něco špatně. Podle svých slov najednou nemohl sousto ukousnout a náhle mu došlo, že ta divná nepoživatelná hmota je mrtvá chlupatá myš. V ten moment vyplivl sousto, upustil hamburger a málem se pozvracel. Chlupatou zdechlinu na talíři mezi burgerem a hranolky si vyfotil a hodlá o této záležitosti informovat australské ministerstvo zdravotnictví.

Blacburn řekl, že mu hotelový personál nabídnul nový burger, ale omluvy se nedočkal. Vedení hotelu následně událost odmítlo komentovat. Pan Blackburn nicméně tento strašlivý zážitek zveřejnil na Facebooku a dočkal se stovek komentářů. No, tohle je fakt hnus a upřímně nás zajímá, jakou to celé bude mít dohru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také